Aygün, “Çayırovanın AK yıldızı hep parlayacak”

24 Kasım 2014, Pazartesi - 16:21

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı olduktan sonra bir an bile yerinde durmayan Zafer Kılıç’a yönelik ziyaretler de devam ediyor.

Kılıç yönetimi ile birlikte dün gerçekleşen AK Parti Darıca 3.olağan Kongresine gidip mevkidaşı Muzaffer Bıyık’a destek oldu. Darıca Ak Parti İlçe Teşkilatının kongresini takip eden İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Yönetimi ardından Çayırova’ya dönerek Karabüklülerin birlik ve dayanışma gününde ki yerini aldı. Bu programın ardından Çayırova İlçe Teşkilatı’nda Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’ü ağırlayan Kılıç, burada kendisi ile bir sohbet gerçekleştirdi.

AYGÜN’DEN KILIÇ’A TEBRİK

Kocaeli AK Parti Milletvekili Zeki Aygün, Zafer Kılıç’a yeni dönem için başarılar dilerken ilçe başkanı olmasından dolayı da tebrik etti. Milletvekili Aygün, “Çayırova her zaman Kocaeli’ye ve ülke genelinde Ak Parti’nin kaleleri arasında yer almış bir ilçedir. Bu nedenle Çayırova’nın çıtası her zaman en üstlerde yer almıştır. Ben Zafer Kılıç kardeşimin bu ivmeyi artırarak görevini yürüteceğine inanıyorum. Yeni Türkiye hedefinde Çayırova hem gelişim ve değişim alanında yerini alacak hem de bu hedefe katkı sunacak önemli bir bölgedir.”dedi.

KILIÇ,”ÇITAYI YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ”

Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç ziyaret esnasında, “Bayrağı devraldığımızda çıtanın yüksek olduğunu zaten biliyor ve bu çıtayı daha yukarı taşımak bilincini kendimize aşılamıştık. Birbirinden değerli yönetim kurulu kadromuzla bunu başaracak kalitede bir teşkilat oluşturduk. İnsana odaklı bir siyaset anlayışı ile halkımızın her zaman yanındayız. Onların mutlu ve üzüntülü günlerinde yanında olup duygularına ortak oluyoruz. Vatandaşlarımıza da her zaman kapımız açıktır. Çayırova bu bölgede parmakla gösterilen bir ilçe olacaktır. Bu konuda gerek Bakanlarımız, vekillerimiz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe belediye başkanımız ve teşkilatımızın seferberliği gözle görülür bir hassasiyettedir. Bu hareketlilik içinde şahsım ve yönetimimiz de yerini alacaktır.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki