Aygün, Çayırova’da

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, seçim çalışmalarını hızla sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen’le birlikte Çayırova’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak, Yenimahalle ve Akse Mahallesi’nde seçim irtibat bürolarının açılışını gerçekleştirdi.
11 Mart 2014, Salı - 14:37

Şölen Gibi Açılış

Ev ziyaretleri ile başlayan programda Çayırova’lılara konuk olan heyet daha sonra Yenimahalle seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılışta kurdele kesiminin ardından Çayırova’lılara AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci ve son olarak AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün hitap etti.

Özmen, “Çayırova’da Sandıktan Oylarımızı Arttırarak Çıkacağız”

Açılışın ardından seçim irtibat bürosunda ilk olarak katılımcılara seslenen AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, Çayırova’da sandıktan oylarını kat kat arttırarak çıkacaklarını ifade etti. AK Parti’nin ilkeli hizmet anlayışının halk tarafından görüldüğünü vurgulayan Özmen, hayal satarak seçime girmediklerini, hizmet üreterek seçimlerde farklılık yarattıklarını belirtti. Bugüne kadar Çayırova’da birçok hizmetin yapıldığını dile getiren İlçe Başkanı Nazmi Özmen, hizmetlerin kat kat artarak devam edeceğini vurguladı.

Demirci, “Çayırova’da Gözle Görülür Değişiklik Olacak”

Aday adaylığı sürecinde Çayırova’nın 9 mahallesinde vatandaşlarla buluşarak gerçekleştirdiği istişarelerin ardından Çayırova’nın gereksinimlerini belirlediklerini söyleyerek sözlerine başlayan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, projelere bu doğrultuda yön verdiklerini açıkladı. Her bir projenin Çayırova’ya hayat vereceğini belirten Demirci, ulaşım, kültürel ve sosyal alanlar, eğitim ve sağlık alanında yenilikleri Çayırova ile buluşturmaya devam edeceklerini söyledi. Devam eden yatırımları tamamlayarak, öncelikli çalışmaları bitireceklerini ifade eden Demirci, Çayırova’da hizmetlerin AK Belediyecilik ile devam edeceğini vurguladı.

Aygün, “Türkiye Yeni Çağını Yaşıyor”

AK Parti’nin tek başına iktidar olduğu yılda başlayan hizmet serüveninin hızla gelişerek devam ettiğini ifade eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, artık asrın projelerine imza atan bir iktidar olduklarını ve bu hizmetlere yine milletin sandıkta cevap vereceğini söyledi. Eğitim, sağlık, ulaşım, ekonomi ve daha birçok konuda açıklamalarda bulunan Aygün, Çayırova’da da kısa sürede değişimin görülebildiğini belirtti. Bugüne kadar AK Parti iktidarına yapılan politikaların asla halk tarafından kabul edilmediğini açıklayan Aygün, gücüne güç katarak AK Parti’nin hizmetlerine 30 Mart ve sonrasında da devam edeceğini söyledi. Türkiye’nin yeni bir çağ yaşadığını belirten Aygün, gece gündüz çalışan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlam iradesinin ülkeye güzel hizmetler kazandırma yolunda süreceğini söyledi.

Yenimahalle seçim irtibat bürosunun açılışının ardından devam eden programlar çerçevesinde, Akse Mahallesi seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi. Yine yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan heyet, burada vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunduktan sonra programlara ev ziyaretleri ile devam ettiler. AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen’e programlarda İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyeleri ve program sorumluları eşlik etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki