Aydın Ünlü, kongre tarihini açıkladı

13 Ocak 2016, Çarşamba - 11:36

Parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile kurultay tartışmalarına değinen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ilçelerdeki kongrelerin 2017’de başlayacağını duyurdu. Ünlü, kurultayın ise Mart 2018’de yapılacağı söyledi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, düzenlediği basın toplantısı ile gündemi değerlendirdi. İl binasındaki açıklamasında kongre takvimi hakkında bilgilendirmede bulunan Ünlü, ilçe kongrelerinin 9 Ekim 2017 tarihinden itibaren başlayacağını, genel merkez kurultayının da Mart 2018’de yapılacağını söyledi.

 “KONGRE SÜRECİ BAŞLIYOR”

Kongre süreci hakkında bilgiler veren ünlü, “İlçe kongreleri 9 Ekim 2017’de başlayacak ve nisan ayında bitmiş olacak. Yaz döneminde de il kongrelerimiz olacak. Kurultay tarihi ise Mart 29018’dir. İmza veren ilçe başkanları ile ilgili bir süreç başlamadı. Kimse disipline verilmedi. Herkes görevinin başında. İlçe başkanlarımız kesin hesap çizelgelerini hazırlayıp üye kayıtlarını güncelleyecek ve kongreye hazır olacaklar” dedi.

 “BİRLİĞİMİZİ BOZAMAZLAR”

Sultanahmet’teki patlamaya da değinen Ünlü, “Terörle mücadele edilen bu dönemde ulusal basında MHP’yi kurultay olayları ile oyalamak büyük yanlıştır. Ülkücü harekete tarih büyük misyon yüklemiştir. Bu ülkenin birlik ve beraberliğinin temelinde MHP vardır. MHP’deki beraberliği bozmaya kimsenin gücü yetmez” diye konuştu.

 "TİCARETİ YAPAMADIK"

Ortağı olduğu İzmit-Yapı’daki gelişmelerle ilgili olarak da konuşan il başkanı Ünlü, “Biz de ticaret yaptık, bir şeyleri yerine koyamadık. Bu tür olayları kamuya abartıyla duyurmak, magazin haberciliğidir. Çok işler alsaydık nasıl zengin olduğumuz konuşulacaktı. İzmit-Yapı’yı 3 ortak açtık. Battığımız ya da çıktığımız kimseyi ilgilendirmez. Herkes işini yapsın. Ekonomik krizden dolayı kapatma kararı aldık. Yani biz kapattık” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki