Aydın Ünlü: HDP denen parti kapatılmalı

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, düzenlediği basın toplantısında HDP’ye büyük tepki gösterirken, “HDP denen parti kapatılmalıdır” dedi.
25 Ağustos 2015, Salı - 17:25

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü parti binasında basın açıklaması düzenleyerek gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ünlü, “1 Kasım’daki seçimde herkese hodri meydan diyorum. MHP’nin Kocaeli’de en erken seçimden zaferle çıkacağını artık tüm kent kamuoyu biliyor. MHP Kocaeli teşkilatları olarak 7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrası için güçlü bir dosya hazırladık. Bu dosyayı yarın Ankara’ya giderek genel başkanımız Devlet Bahçeli’ye takdim edeceğim. 1 gün Ankara’da kaldıktan sonra ertesi günü saat ilçe başkanları ile bir araya gelerek ve seçim startı vereceğiz” dedi.

HDP DENEN PARTİ KAPATILMALIDIR

İzmit merkezde düzenlenen şehit yürüyüşleri ile ilgili de açıklama yapan Ünlü, “Yürüyüşlerde HDP binasına asılan Türk Bayrağı ve sonrası yapılan bozkurt işaretleri vatandaşlarımızın bir şehit haberine daha tahammülü kalmadığını gösteriyor. AKP’linin de CHP’linin de kalbinde bir milliyetçilik ve ülke sevdacılığı yatıyor. Yürüyüşte yaşanan olaylar toplum psikolojisi ile yaşanmıştır. Teşkilat olarak taşkınlık ve gericilik taraftarı değiliz. Bu süreç derhal bitirilmelidir. Ülkemiz en sağlıklı biçimde erken seçime götürülmelidir. HDP denilen parti kesinlikle kapatılmalıdır” diye konuştu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki