Aydın Ünlü Bahçeli’yle buluşacak

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yarın MHP, yarın genel başkan Devlet Bahçeli’nin il başkanları ile Ankara’da düzenleyeceği toplantıya katılacak. Ünlü, Bahçeli’ye seçimlerle ilgili dosya sunacak
25 Ağustos 2015, Salı - 17:34

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü il binasında düzenlediği basın açıklamasında basın mensupları ile bir araya geldi. Gündeme dair açıklamalarda bulunan il başkanı Aydın Ünlü, erken seçimi işaret ederek, “MHP’nin Kocaeli’de en erken seçimden zaferle çıkacağını artık tüm kent kamuoyu biliyor. 1 Kasım’daki seçimde herkese hodri meydan diyorum.  Tecrübeli ve başarılı bir teşkilat yapısı ile erken seçime hazırız. Bugün MHP Kocaeli teşkilatları genel merkezine 7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrası için güçlü bir dosya hazırladı. Bu dosyayı yarın genel başkanımıza takdim edeceğim” dedi.

ANKARA DÖNÜŞÜ SEÇİM STARTI VERECEĞİZ

Bugün MHP Kocaeli teşkilatları genel merkezine 7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrası için güçlü bir dosya hazırladı. Bu dosyayı yarın genel başkanımıza takdim edeceğim. 1 gün Ankara’da kaldıktan sonra ertesi günü saat 14:00’te ilçe başkanları ile bir araya geleceğiz ve seçim startı vereceğiz. Kocaeli’de 170 bin bandında oy alarak kimsenin beklemediği bir zoru başardık. Bugün Kocaeli’de tüm teşkilatlarıyla eksiğini doğrusunu bilen bir teşkilat var. MHP’nin Kocaeli’de en erken seçimden zaferle çıkacağını artık tüm kent kamuoyu biliyor. 1 Kasım’daki seçimde herkese hodri meydan diyorum.  Tecrübeli ve başarılı bir teşkilat yapısı ile erken seçime hazırız” dedi.

SÖYLEDİKLERİMİZİN ARKASINDAYIZ

Ülke genelinde eş zamanlı düzenlenen şehit yürüyüşleri için de konuşan Ünlü, “ Yürüyüşlerde ve HDP binasına asılan Türk Bayrağı sonrası yapılan bozkurt işaretleri vatandaşlarımızın bir şehit haberine daha tahammülü kalmadığını gösteriyor. AKP’linin de CHP’linin kalbinin içinde bir milliyetçilik bir ülke sevdacılığı yatıyor. Dünkü yürüyüşte yaşanan olaylar toplum psikolojisi ile yaşanmış olaylardır. Teşkilat yapısı olarak gericiliği ve taşkıncılığı engellemeye çalışıyoruz. Taşkınlık ve gericilik taraftarı değiliz. Bu süreç derhal bitirilmelidir. Ülkemiz en sağlıklı biçimde erken seçime götürülmelidir.  Süreç bunu gösteriyor. Dün ne söylediysek bugün söylediklerimizin arkasındayız. HDP denilen parti kesinlikle kapatılmalıdır” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki