AYDIN," KURTULUŞ REÇETESİ MİLLİ GÖRÜŞTÜR

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın, İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen aylık divan toplantısına katılmak için Kocaeli'ye geldi.
30 Eylül 2014, Salı - 14:36

Aydın, toplantı öncesi geçtiğimiz Temmuz ayında denizde boğularak hayatını kaybeden Gebze Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi Ali Lal'ın ailesini ziyaret etti. Ziyaretin ardından divan toplantısının yapılacağı salona gelen Aydın büyük bir coşku ile karşılandı.
 
Aydın, Kocaeli il ve ilçe teşkilatlarının çalışmalarını inceledikten sonra gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Fatih Aydın, son zamanlarda sınırımızda yaşanan olayların ülkemiz adına hiç iç açıcı olmadığını hatırlattı. Aydın, “Son zamanlarda ülke sınırımızda çatışmalar çıkıyor, Suriye'de müslüman müslümanı öldürüyor, IŞID, Tekbir getirerek insanları öldürüyor. Artık insanlığa saadet gelmesi için İslam Birliğinin kurulması lazım. Nasıl kuracaksınız, İslam ülkesi mi kaldı diye bizlere soruyor. Evet, Amerika ile oturmaktan, onları müttefik olarak görmekten, onların verdiği ödevleri harfiyen yerine getirmekten dolayı İslam ülkeleri büyük bir yıkımın içinde bulunmaktadır. Bu yıkımın sorumlusu medeti ABD'de gören ülke yöneticileridir. Ortadoğuda ki silahların namluları İsrail'e yani siyonizme dönmüyorsa o silahların sahibi İsrail'dir, ABD'dir. Irak'a demokrasi getireceği diye Irak'ı işgal ettiler yetmedi şimdi IŞID'i ortaya çıkardılar. Haçlı Birliklerini harekete geçirdiler. İslam ülkelerinin ve insanlığın kurtuluş reçetesi Milli Görüştür. İslam Birliğini kuracak ülke ise Türkiye'dir.” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki