Aydın ailesi yasta

23 Aralık 2014, Salı - 18:44

Çayırova’ın Eski Ailelerinden olan Aydın ailesi gelen acı haber ile üzüldüler (Merhume)Nazlı Aydın (81) vefat etti. Bir Süredir Sopalı Derince Araştırma Hastanesi’nde Tedavi Gören Aydın Rahatsızlanarak Hakkın Rahmetine Kavuştu.

 

Ertuğrul Ailesinin Acısına Ortak Oldular!

Anne Nazlı Aydın'ın cenazesi Çayırova Merkez Camii’nde Recep Taşkın hoca tarafından kılınan Cenaze namazın ardından Akse Mezarlığı aile kabristanlığına gözyaşları arasında ebedi istinatgâhına defnedildi. Cenaze sonrası Çayırova belediyesi cenaze hizmetleri öncülüğünde Yemek İkramında bulunan  Aydın ailesi  daha Sonra taziyeleri kabul ettiler. 

Cenaze törenine Çayırova Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Yağcı, ISU bölge müdürü Mahmut Yandık, Çayırova AK Parti Belediye Meclis üyesi Erhan Saridede, Murat Karaca, Bülent Kanca, Eski AK Parti yöneticisi Hayati Güveren. AK Parti Yenimahalle teşkilat yöneticisi Resul Ertuğrulun kayınvalidesi olan (Merhume) Nazlı Aydın son yolculuğuna dualar ile yolculardılar. STK  Başkanları, yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yakın Takip Gazetesi Olarak (Merhume) Nazlı Aydın’a Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

emre ertugrul
23 Aralık 2014, Salı, 19:47
Allah mekanını cennet eylesin. sayın gazetemiz yöneticilerine de tesekkur ederiz ama haberde yanlışlıklar var nenemin soyadını iki defa "ertugrul" olarak zikretmişsiniz. iyi çalışmalar
haber yazılımı: buki