Ak parti Gebze ilçe başkanı İrfan Ayar 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin 3.yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Ayar yayınladığı mesajında;15 Temmuz gecesi ülkemizin birliği ve bütünlüğü için göğüslerini kurşunlara siper eden atalarından ilham alan milletimiz canlarını hiçe sayarak tankların, uçakların karşısına çıkmış, hainlere meydan okuyarak bir kahramanlık destan yazmıştır” dedi.
15 Temmuz’un hainlere karşı direnişin ve yeniden dirilişin sembolü olduğunu ifade eden Ayar, “Bilinmelidir ki ülkemiz üzerinde alçakça emelleri olan iç ve dış mihrakların demokrasimizi kesintiye uğratacak her türlü şer girişimlerine karşı Türk milleti her zaman tek yürek olacak ve bu hain planlara asla müsaade etmeyecektir.”
Başkan Ayar “15 Temmuz darbe girişiminin üçüncü  yıl dönümünde bu tarihi olayı unutturmamak ve milletimiz için destanlaşan 15 Temmuz ruhunu canlı tutarak gelecek nesillere taşımak hepimizin görevidir.

Ayrıca 15 Temmuz darbe girişiminin ve milletimizin her  alanda doğru bir şekilde anlatılması büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle Ak parti Gebze ilçe başkanlığı olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yaptık yapmaya da devam edeceğiz.” diye konuştu. Başkan İrfan Ayar mesajını “Vatan savunmasında şehit düşen vatandaşlarımıza rahmet diliyor gazilerimizi minnetle anıyorum” diyerek tamamladı