Avukat Ruhsatını aldı

Baro'ya genç avukat
26 Mart 2016, Cumartesi - 10:40

Baro eski başkanlarından Ersayın Işık’ın oğlu Erdinç Işık, Baro Başkanı Sertif Gökçe’nin elinden avukatlık ruhsatını aldı

 

Kocaeli Barosu eski Başkanı Ersayın Işık’ın oğlu Erdinç Işık, Kocaeli Barosu’nda düzenlenen tören ile avukatlık ruhsatını aldı. Erdinç Işık, avukatlık ruhsatını Baro Başkanı Sertif Gökçe’nin elinden aldı. Erdinç Işık’ın avukatlık cüppesini ise babası Ersayın Işık giydirdi. Baro Başkanı Sertif Gökçe, tören sırasında yaptığı konuşmada eski başkan Ersayın Işık’a esprili bir dille takıldı. Gökçe, “Artık Ersayın Bey’i, Erdinç’in babası olarak tanıyacağız” dedi.

 

ÖRNEK OLDU

Ruhsat töreninde konuşan Baro Başkanı Sertif Gökçe, Erdinç Işık’ı yaklaşık 15 yıldır tanıdığını belirtti. Gökçe, “Bugün Erdinç’in ruhsatı için toplandık Katılanlara şahsım ve ailem adına teşekkür ediyorum. Erdinç’i en başta Ersayın’ın oğlu olarak tanıdım. Fakat mütevazi kişiliğiyle, ağır başlılığıyla örnek oldu. Artık Ersayın’ı Edinç’in babası olarak tanıyoruz. Ersayın’ın baroda yanımızda olacağına inanıyorum. Bugün edeceği yemine bağlı kalarak sürdüreceğini biliyorum. Tekrar aramıza avukat olarak hoş geldi” Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki