Avukat Oktay Köse halk otobüsünden canını zor kurtardı

13 Ocak 2016, Çarşamba - 11:37

Kentin tanınmış avukatlarından Oktay Köse ve oğlu Aksel Köse, az kalsın bir minibüsün altında kalıyordu.

Yayaları görmesine rağmen aracını baba-oğlun üzerine üzerine süren minibüs şoförü daha sonra Köse’yi darp etmek istedi.Geçtiğimiz hafta sonunda adeta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Cumartesi günü meydana gelen olayda, saat 14.00 sıralarında Yahya Kaptan F14’teki evinden ailesiyle birlikte çıkan ve bir eğitim kurumunun önündeki yaya geçidini kullanarak karşıdan karşıya geçmek isteyen Av. Oktay Köse ile büyük oğlu Aksel, bir minibüs şoförü tarafından eziliyordu.

 MİNİBÜS ÇARPTI

Okul önündeki yaya geçidini kullanan ve karşıya geçmesine birkaç metre kala köşeyi dönerek hızla gelen minibüs, yaya geçidindeki Köse ailesine görünce durmak yerine hızını kesmeden üzerlerine doğru aracını sürmeye devam etti. Bu sırada Av. Köse, elini kaldırarak aracın yavaşlamasını istedi. Bu duruma da aldırmayan 41 J 0506 plakalı minibüsün şoförü hafifçe Oktay Köse’ye çarptı.

 DAVACI OLDU

Bu sırada Oktay Köse, minibüse yönele yönelerek şoföre, “Ne yapmaya çalışıyorsun” diye sordu. Bu esnada minibüs şoförü ve içinde bulunan oğlu, Oktay Köse’yi darp etmek istedi. Karşılıklı yumrukların atıldığı olayda Köse’nin parmağı çıktı. Durumu yargıya taşıyan Oktay Köye, minibüs şoföründen şikayetçi oldu. Başından gecen olayla ilgili delil olarak da bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını gösterdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki