Ateş Cafe & Restaurant Hizmetinizde

Ateş Cafe & Restaurant Hizmetinizde
28 Şubat 2016, Pazar - 14:49

Çayırova’nın Yeni Gözde Mekanı Ateş Cafe Restaurant Firma Sahipleri Genç İş Adamları İbrahim Güler, Cevdet Ataseven, Ahmet Ateş Öncülüğünde Muhteşem Bir Açılış hizmete girdi

ÇAYIROVALILARIN İLK TERCİHİ

Cayırova’nın yeni mekanı Ateş Cafe Restoran Genç İş Adamları İbrahim Güler, Cevdet Ataseven, Ahmet Ateş öncülüğünde hizmete girdi. 500 kişilik geniş oturum olanı olan Öz Çayırova Cafe Restoran  Kahvaltı, Sulu yemek, Izgara, Meşhur Et Döner ve pide çeşitleri ile hizmet verecek. Muhteşem bir açılış ile Çayırova halkının ilk tercihi olduğu Ateş Cafe Restaurant deneyimli ekibi ile hizmeti başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Düğün, Nişan, Özel günleriniz için yeni dekoru ile hizmette bizden söylemesi aileniz ile huzur bulacağınız adres Ateş Cafe & Restaurant sizleri bekliyor.

DUALAR İLE HİZMETE MERHABA DEDİ

Öz Çayırova Cafe & Restoran’ın açılışına Çayırovalılar yoğun ilgi gösterdiler. Çayırovanın sevilen hocası Recep Taşkın tarafından okunan dualar ile kurdele kesimi ile açılış gerçekleşti. Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Tuzla belediye başkanı Şadi Yazıcı, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova belediye başkan yardımcıları Fikriye Çelik ve Orhan Keskin, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, Darıca AK parti ilçe başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova AK Parti kadın kolları başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir  ve yöneticileri, AK parti Kocaeli il yöneticisi Ayşin Balcılar, MHP Çayırova ilçe başkan vekili Abdullah Adanur, AK Parti Çayırova belediye meclis üyesi Mehmet Özdemir, Kocaeli Eski SP. Adayı Yusuf Aksu, Çayırova muhtarlar derneği başkanı özgürlük mahalle muhtarı Rahman Güler, Çayırova mahalle muhtarı Ermiş Özmen STK başkanları ve bölgemizdeki çok sayıda iş adamları ve Çayırovalı esnaflar açılışta yerlerini aldılar. Çayırovada hizmete giren Ateş Cafe Restaurant Akse Mah. Fevzi Çakmak Caddesi No 119/A (Namet karşısı)Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete giren Ateş Cafe Restaurant çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunarız.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki