Ataşehir gücü spor’dan duyarlı davranış

Ataşehir gücü spor’dan duyarlı davranış
24 Kasım 2015, Salı - 23:37

 

Ataşehir gücü spor kulübünden Türkmenlere yardım kampanyası

Ataşehir gücü spor kulübü başkanı Mahmut Kavak ve yönetimi duyarlı davranış sergileyerek Türkmen kardeşlerimize yardım kampanyası düzenliyor.

Ataşehir gücü spor kulübü başkanı Mahmut Kavak yaptığı açıklamada Türkmen kardeşlerimize yapılan saldırıları nefret ve şiddetle kınıyoruz. Varlık mücadelesi veren Türkmen kardeşlerimiz katil Rusya ve cani İran namertçe katlediliyor.Şimdi Türkmen kardeşlerimizin her zamankinden daha çok yardıma itiyacı var.Kulübümüz yönetim kurulu üyeleri ile yaptığımız istişare sonrası Türkmen kardeşlerimiz için yardım kampanyası düzenliyoruz.Bu kampanya doğrultusunda Kuru bakliyat ,giysi,battaniye ve türlü gıda malzemeleri toplanarak Türkmen kardeşlerimize ulaştırılcak.Yardım edecek kardeşlerimiz Küçükbakkalköy yolu İçerenköy mahallesi no 49 adresinde bulunan kulüp binamıza yardımlarını ulaştırırsalar bizlerde İnşallah Türkmen kardeşlerimize ulaştıracağız diyerek bu kampanyaya vatandaşların katkı yapmalarını istedi.

Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar; 0533 478 81 50 ,0533 396 97 01,numaralı telefonlardan ilgililere ulaşa bilirler

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki