ASİAD Gebze basınıyla buluştu!

16 Ekim 2014, Perşembe - 11:33

 

Geçtiğimiz günlerde kongresini yapan Avrasya Sanayici Ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Gebze Şubesi’de başkanlığa seçilen Tuncer Saltaş, düzenlediği toplantı ile yeni yönetimini tanıttı.

Seyfi İskender Restaurant’ta gerçekleşen programa konuşan ASİAD Gebze Şube Başkanı Tuncer Saltaş, Dernek olarak çok çalışacaklarını belirterek “ Derneğimizin 70 üyesi bulunuyor. ASİAD genel merkezli bir dernektir. Ülke dışında 110 temsilciliğimiz bulunuyor. Dernek olarak yaşadığımız bölgeye değer katmak için çalışacağız. Yine Gebze’de ticaret merkezleri yaratmak istiyoruz” dedi.

YAŞANAN OLAYLAR BİZİ ÜZÜYOR

Türkiye’de son günlerde yaşanan olaylara da değinen Başkan Saltaş,“ Birleri ülkemizde kardeş kavgası başlatmak, birlik ve bütünlüğümüzü bozmak istiyor.  Onun için şuanda birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Ülkede asayiş kısa sürede sağlanmalıdır. Güvenlik güçleri toplumsal barış ve insanlık katillerini adaletin önüne çıkarmalıdır” dedi.

İŞTE ASİAD GEBZE’NİN YENİ YÖNETİMİ

Öte yandan Tuncer Saltaş’ın yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: Erhan Atmaca, Şazim Boztaş, Özer Ayluçtarhan, Gökhan Torun, Oktay Göksu, Murat Doğan, Güner Sağlam, Ufuk Kara, Murat Akboğa, Özcan Karagöz, Abdurrahman Aslan, Nejla Cömert, Muammer Karakaya, Fatih Olgun, Sinan Suci yer aldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki