Arçelik A.Ş. Yönetimi Gebze Piranlar Beko’yu Ziyaret Etti

24 Şubat 2015, Salı - 18:32

 

Gebze’de 40 yıldan beri 5 şirketi, 7 mağazası, 3 alışveriş merkezi ve 1 akaryakıt istasyonunun yanı sıra 150’ye yakın personeli ile bölgede hizmet veren Piranlar Grubu’nun hafta sonu çok önemli ziyaretçileri vardı.

 

Koç Holding’in bu sene 60’ncı yılını kutlayan şirketi Arçelik A.Ş.’nin Genel Müdürü Hakan Bulgurlu, Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer ve Beko Satış Direktörü Oğuzkan Şatıroğlu; Gebze Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan ve mağaza olarak Türkiye’de ilk 10’da olan Piranlar Beko Merkez Mağazası’nı ziyaret ettiler..

 

Piranlar firması yetkilileri Fikri Ceylan, Vahyettin Ceylan, Nesim Sıtkı Ceylan, Mehmet Ersoy Ceylan ve Murat Gürsoy Ceylan tarafından karşılanan Arçelik üst yönetimi, Piranlar Beko Gebze Merkez Mağazası’nı gezerek incelemelerde bulundu.

 

Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu; “Mağaza yetkililerimizden satışlar hakkında detaylı bilgi alıp, müşterilerimize bundan önce olduğu gibi bundan sonra da en iyi hizmeti vermek için ‘neler yapabiliriz?’ konusunu görüştük” dedi ve ekledi: “Şirketimizin 60. kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu özel yılda, özverili çalışmalarımızın karşılığını birlikte alacağımıza ve çok başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyorum”. Dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki