Aras hızlı başladı

27 Şubat 2015, Cuma - 17:14

Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları başkanlığına getireline Sinan Aras çalışmalarına hızlı başladı. İlk önce kendi yönetimini oluşturan Başkan Aras, ilk icraatini de kent meydanında oluşturduğu “Gençler Ne İstiyor” adlı fikir duvarı ile gerçekleştirdi.

Haftalık olağan gerçekleştirilen toplantıda 20 kişilik yönetim oluşturan Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras, Mahallelere inmeden önce ilk iş olarak “Gençler Ne İstiyor” adlı fikir duvarını oluşturarak, gençlerin fikirlerine ve görüşlerine ne kadar değer verdiğini gösterdi.

 

“GENÇLERİMİZİN FİKİRLERİ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ”

Gebze Kent Meydanında gerçekleştirilen “Gençler Ne İstiyor” adlı fikir duvarı çalışmasının 27-28 Şubat tarihlerinde saat:08.00-20.00 arasında kalacağını sözlerine ekleyen Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras, “Amacımız gençlerimizin fikirlerine ulaşmak. Biz sokak sokak kapı kapı gezsek bile bu kadar çok gence ulaşamazdık. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz çalışma çok önemlidir. Burada gençlerimiz ve halkımız ne istediklerini duvarımıza yazıyor. Bizde burada yazılan fikirlerden çalışmalarımız bittiğinde bir andaç oluşturacağız.” dedi.

 

“GEBZE GENÇLİĞİ HOCASINI ANMAYA GİDİYOR”

Pazar günü 54. Hükümetin Efsane Başbakanı Milli Görüş’ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın kabrini ziyaret ederek çalışmalara vira bismillah diyeceklerini ifade eden Başkan Aras, “Erbakan haftası münasebetiyle Pazar günü Hocamızı kabri başında Gebze gençliği olarak anacağız. İnşallah çalışmalarımız sayesinde Gebze’den Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları olarak 3 otobüs yola çıkacağız. Ardından gençlerle beraber Eyüp Sultan Hazretlerini ziyaret edip kısa bir İstahnbul turu ile Gebze’ye döneceğiz. 8 Mart akşamı saat:19.30’da Kent Meydanı Kültür Merkezinde Erbakan Hocamızı Anma ve Anlama programı gerçekleştiriyoruz. Tüm halkımızı Kent Meydanı Kültür Merkezinde gerçekleştireceğimiz bu etkinliğe bekliyoruz.” dedi.

 

Gebze Kent Meydanında Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları tarafından açılan “Gençler Ne İstiyor” adlı fikir duvarı çalışmasını MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir ve Başkanvekili ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki