Arapçeşme’ye bilim-sanat müjdesi!

Başkan Köşker’den iftar öncesi Arapçeşme’de mahalle turu. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Ramazanın ilk mahalle iftarının yapılacağı Arapçeşme’de hizmetleri inceledi.
19 Haziran 2015, Cuma - 13:55

Belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, başkan danışmanı Şakir Bitmez, mahalle muhtarı Remzi Kandaz, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara ile birlikte mahalleye gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, esnafları dolaşarak hayırlı işler diledi. İftar öncesi alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Köşker, Ramazanlarını tebrik etti.

Vatandaşların taleplerini dinleyen, istek ve hizmetlere ilişkin görüşlerini alan Başkan Köşker, tamamlanan altyapı sonrası yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarını mahalle sakinleriyle birlikte inceledi. Mahalle sakinlerine 1065 sokakta yapılması planlanan ve istimlak çalışmalarının son aşamasına gelindiği bilim sanat merkezi ve parkın müjdesini de veren Başkan Köşker, projesi hazır olan çalışmanın en kısa süre başlaması için gerekli hazırlıkların sürdüğünü dile getirdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki