Aralık ayında taşınıyor

Aralık ayında taşınıyor
10 Haziran 2016, Cuma - 15:49

Yıllardır Karabaş Mahallesi Abdurahman Yüksel Caddesi üzerinde bulunan bir binada kiracı olan ve kendisine yeni yer satın alan CHP Kocaeli İl Başkanlığı yeni binasına yılbaşı öncesi taşınmayı hedefliyor.

Eski binasına sığmayan Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, Tepecik Mahallesi Feridun Özbay Caddesi Mikro taksi sokağında eski Olimpiya bilardo salonunun 2 katını da almıştı. 600 metrekare daha geniş ve yeni bir binaya sahip olan CHP İl Başkanlığı, yeni binasına Aralık ayında taşınacak.

İÇ DİZAYNI YAPILIYOR

Konuyla alakalı açıklama yapan İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “300’er metrekare olmak üzere toplamda 600 metrekare daha güzel ve daha ferah bir binaya taşınıyoruz. Yeni ve modern olan yeni binamızın iki katında da şuan tadilat var. İç mimarlar binamızın iç dizaynı ile uğraşıyor şu an. Binamızda her şey yeni ve sıfırdan olacağı için biraz zaman gerekiyor. Eski binamızın kirasını Aralık ayına kadar ödedik. Büyük ihtimalle o zamana kadar da yeni binamız tamamlanmış olur ve taşınırız. Yeni yıla binamızda gireriz” şeklinde konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki