Ar Oto Lastik Servisi Hizmetinizde

Ar Oto Lastik Servisi Hizmetinizde
16 Mart 2016, Çarşamba - 14:21

İlimizin Önde Gelen Lastik Firmalarından Ar Oto Lastik, 2016’ya Yeni Bir Vizyon İle Girdi. Davut Çiloğlu Ve Yalçın Kırtan Öncülüğünde Yılların Tecrübesine Sahip Firmada, Yeni Hizmetler Güvenilir Şekilde Müşterilere Sunuluyor.

Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No. 203 Adresinde Bölge Halkına Hizmete Başlayan Ar Oto Lastik Servisi Deneyimli Ekibi İle Yılların Verdiği Tecrübe İle Avrupa Standartlarını Yakalayan Davut Çiloğlu Ve Yalçın Kırtan Öncülüğünde,  Bismillah Dediler.

AR OTO LASTİK SERVİSİ ZİRVEYE YÜRÜYOR

Gelişen çağa ayak uydurmak noktasında var güçleri ile çalıştıklarını kaydeden firma sahipleri Çiloğlu ve Kırtan, “İş yerimiz 500 metrekare alan üzerinde ve oldukça işlek bir mevkide. İnsanlar araçlarına canlarını emanet ediyor. Bu nedenle araç bakımı son derece önemli. Özellikle ilkbahar aylarında lastik bakımının kazasız bir yolculuk için son derece önemli olduğu bilinen bir gerçek. Deneyimli ekibimizle işimize bu hassasiyet ile yaklaşıyoruz” şeklinde konuştular. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ettiklerini ifade ettiler “Kurulduğumuz günden itibaren gerek aile büyüklerimin gerekse de bizler daha iyi kalite ve hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda yeni yılda hizmetlerimize yenilerini eklemenin gurunu sizlerle yaşıyoruz dediler. Firmamızda, Lastik, Çelik Jant, Aksesuar, Tamir Bakım, Yağ Değişimi, Arıza Tespit, Lastik Park, Araç On Takımı ile yeni hizmete giren iş yerimizde lastik satışlarını hayata geçirdik. Amacımız sektörün en iyisi olmak” diyerek sözlerini noktaladılar.

DENEYİMLİ  VE TECRUBELİ KADROSU İLE BİZDE VARIZ DEDİLER

Ar Oto Lastik Servisi Beylikbağı Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No. 203 Gebze adresinde ve irtibat 0532 167 47 82 – 0541 691 68 69 – 0262 744 82 63 numaralardan ulaşabilirsiniz. Bizde yeni hizmete giren Ar Oto Lastik Servisi çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki