Anne-Çocuk Kulüplerinde İkinci Dönem Başladı

11 Şubat 2016, Perşembe - 13:24

Çayırova Belediyesi Anne-Çocuk Kulüpleri 2015-2016 eğitim öğretim döneminin ikinci yarı yılının startını verdi. 4-6 yaş aralığı çocukların eğitim aldığı aynı zamanda annelere yönelik kursların verildiği eğitim yuvaları ikinci döneme zengin içerikli ve farklı aktivitelerle girdi.

Okul öncesi eğitim başta olmak üzere anne-çocuk ilişkisi, aile psikolojisi ve çeşitli kurslar sunarak hizmet veren Anne-Çocuk Kulüpleri 5 ayrı şubede ikinci dönem eğitimlerine başladı. Faaliyetlerine hem eğitici hem de eğlendirici sinema etkinliğini çocuklarla buluşturarak başlayan kulüpler, ikinci döneme hızlı başladı.

Başkan Demirci’de İzledi

Çocuk kulüplerini sık sık ziyaret ederek önce annelerin taleplerini dinleyen başkan Demirci, İnönü Mahallesi’ndeki çocuk kulübünde sinema etkinliğine katıldı. Çocuklarla birlikte sinema izleyen Demirci, onların neşesine ortak oldu. Eğitim içerikli filmlerle çocukların güzel vakit geçirdiğine dikkat çeken Demirci, “Anne ve Çocuk Kulüplerimizin ikinci dönem eğitimlerine başladık. 5 ayrı şubede 1.500 anne ve çocuğa hizmet veriyoruz. İlk dönemde olduğu gibi bu dönemde de birçok etkinliğe imza atacağız. Çocuklarımızın uzman eğitmenlerimiz eşliğinde okul öncesi eğitimlerini gerçekleştirmenin yanı sıra onların sosyal, kültürel ve sanatsal alandaki etkinliklerle buluşmasını sağlayacağız. Emek ve Akse Mahallelerinde devam eden Semt Konağı inşaatlarımızı yazın hizmete açacağız. İçinde 2 adet yeni 1.000 metrekarelik kapalı alana sahip 2 çocuk kulübünü Çayırova’lıların hizmetine sunacağız.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki