Anadoluspor Başarıya Koşuyor

Anadoluspor Başarıya Koşuyor
09 Kasım 2016, Çarşamba - 15:22

Çayırovanın Başarılı Gözde Kulübü Olan İlçemizin Yüzünü Güldüren Çayırova Anadoluspor Kulübü Başkanı Mücahit Polat ve Yönetimi İle Başarıdan Başarıya Koşuyor.

Çayırova Belediyesi Tarafından Yapılan Kendi Yerlerinde Hafta Sonları Yaptıkları Antrenmanlar İle Yaklaşan Cirit Yarışlarına Tam Gaz Çalışmalarını Südrüyorlar

Çayırova´da, cirit sporun yaşatılması ve gelecek nesillere tanıtılması hedefiyle gerçekleştirilen ‘Cirit Oyunları´, spor tutkunlarını Çayırovada bir araya getiriyor.

ÇAYIROVANIN ŞAMPİYON DEĞERİ ANADOLUSPOR

Gazetemize açıklamada bulunan Çayırova Anadoluspor Kulübü Başkanı Mücahit Polat bizlere bu tesisi kazandıran başta Sayın Kocaeli büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz emeği geçenlerden Allah razı olsun dedi. Polat“Sporun her dalında hizmet vermeye çalışıyoruz. Cirit de önemli bir ata sporumuz. Unutulmaya yüz tutmuş atalarımız sporlarını yaşatmaya çalışıyoruz. Çayırova ilçemizin önemini çok iyi biliyoruz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz Cirit, Halk oyunları ekiplerimiz ile genç nesillerimize örnek oluyorsak ne mutlu bizedir dedi. O ecdadın torunları olarak biz de ata sporlarına sahip çıkmada kendimizi sorumlu görüyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki