Anadolu’nun Perileri Şampiyonluk Yemini Etti

Anadolu’nun Perileri Şampiyonluk Yemini Etti
17 Kasım 2016, Perşembe - 13:24

Kurulduğu Günden Beri Çayırova’da Örnek Projelere İmza Atarak Kültürümüzün Yaşaması İçin Büyük Gayretler Gösteren Anadolu Spor Kulübü Başarılı Sosyal Faaliyetlere İmza Atarak Kentin Tanıtımına Katkı Sağlamaya Devam Ediyor.

Anadolu spor ’da Hedef Şampiyonluk

Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği folklor ekipleri Folklor Hocası Ahmet Yılmaz öncülüğünde çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor yaklaşan Türkiye minikler folklor yarışmalarına tam kadro çalışmalarına aralıksız sürdürüyorlar.

Kültürler Anadolu spor İle Buluşuyor

Çayırova Anadolu Spor Kulübü folklor ekibi katıldıkları etkinliklerde izleyenlere güzel saatler yaşatıyor. Programlarda da minik folklor ekibini, Çayırova Anadolu Spor Kulübü Başkanı Mücahit Polat ve yönetimi yalnız bırakmıyorlar. Minik göstericilerin davulunu ise kendi hocaları Ahmet Yılmaz öncülüğünde yanlarında her zaman bir ağabeyleri olarak yardımcı olmaya devam ediyor.

Dernek başkanı Polat dernek binasındaki gerçekleşen genç perilerin çalışmalarını yakından takip ederek gazetemize yaptığı demeçte folklor öğrenen geç kızlarımızın aileleri kendilerine gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür ederek, İnşallah hep beraber daha güzel sosyal projeler üreterek halkımızın göğsünü kabartmaya devam edeceğiz dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki