Anadolu’dan Görkemli Gece

13 Nisan 2015, Pazartesi - 17:04

 

Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği Başkanı Mücahit Polat öncülüğünde bu yıl üçüncüsünü düzenlediler, sanat gecesine Çayırova halkı yoğun ilgi gösterdiler.

Başkan Polat, Başarıları daha yükseğe çıkaracağız

Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği ‘3. Kültür ve Sanat Gecesi hafta sonu Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda gerçekleşti. Programda açılış konuşmasını yapan Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği Başkanı Mücahit Polat , “ Anadolumuzun tüm güzelliklerini halkımıza en iyi şekilde sunmak istiyoruz dedi. Bunun için de dernek olarak büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Folklor gösterilerinden orta oyunlarına kadar kültür mozaiğimizin her yönünü sergileyeceğimiz programımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için ayrıca teşekkürlerini sundu.

Sanat gecesinde Turan Ali salonu coşturdu

Sanat gecesinde Çayırovanın her kesim tarafından sevilen sanatçısı Turan Ali okuduğu türküler ile salonu adeta bayram yerine çevirdi, Anadolu spor folklor ekipleri düzenledikleri yöresel oyunlar ile ayrı bir ren kattılar.

Protokol kültür gecesinde yerlerini aldı

Programa çok sayıda davetli katıldı Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç, AK Parti kadın kolları başkanı AV. Banu Çürüksulu Demir, Kocaeli AK Parti il yöneticisi İdris Demir, MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal, STK Başkanları ve yöneticileri çok sayıda Çayırova halkı yerlerini aldılar.

Günün anısına Çayırova belediye başkanı Şevki Demirciye plaketini Çayırova Anadolu Spor Kulübü Derneği başkanı Mücahit Polat ve Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç’a Başkan yardımcısı Muhammet Tokmak plaketini sundu.

Başkan Demirci, Sizler ile gurur duyuyorum

Çayırova belediye başkanı yaptığı konuşmasında gerçekleşen folklor gösterilerini zevkle izledim gençlerimizin sergiledikleri oyunları beğendim inanın sizleri kıskandım her zaman yanlarınızdayım diyerek başarı dileklerinde bulundu. Davet ettikleri için Başkan Mücahit Polat ve yönetimine ayrıca teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki