Anadoludan Aksu’ya Ziyaret

Anadoludan Aksu’ya Ziyaret
17 Mayıs 2016, Salı - 16:35

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığına seçilen Yusuf Aksu, tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Aksu’yu önceki gün Anadolu Kültürleri Derneği başkanı Mücahit Polat ve yönetimi ziyaret etti.

Anadolu kültürleri derneği başkanı Mücahit Polat, geçtiğimiz günlerde 3. Olağan kongresini yaparak Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanlığı görevine seçilen Yusuf Aksu’yu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Saadet Partisi adına yerel seçimlerde meclis üyeliği, genel seçimlerde milletvekili adaylığı süreçlerinde çalışmalarını yakından takip ettikleri Aksu’nun bölge siyasetine olumlu katkıları olacağını ifade eden Polat, bundan sonraki süreçte çalışmaları için başarılar diledi.

BİRLİKTE ÇALIŞMALIYIZ

Sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi partilerin halka hizmet için kurulmuş ve bu amaç için uyum içinde çalışması gerektiğini ifade eden başkan Aksu,  Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı olarak yeni bir çalışma dönemine başlıyoruz. Bu yeni dönemde uyum içerisinde çalışarak başta Çayırova ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa faydalı çalışmalar yapmak için birlikte çalışmalıyız dedi. Aksu, son olarak ziyaretleri için Anadolu Kültürleri Derneği başkanı Mücahit Polat ve yönetimine teşekkür ettiğini ifade etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki