Alkan Saadet Partisi’nde!

Çayırova siyasetinde hareketlilik yaratan Saadet Partisi’nde meclis üyesi aday adayları görücüye çıkmaya başladı.
13 Ekim 2013, Pazar - 14:49

Hüseyin Alkan Saadet Partisi’nden Meclis Üyesi Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu.

 

Çayırova’nın sevilen simalarından ve Gümüşhane eşrafından Hüseyin Alkan, Çayırova Saadet Partisi’nden meclis üyesi aday adaylık dosyasını ilçe başkanlığına teslim etti. 2014 Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla Çayırova siyasetinde hareketlilik yaratan Saadet Partisi’nde meclis üyesi aday adayları görücüye çıkmaya başladı. Çayırova’nın Gümüşhaneli sevilen iş adamlarından Hüseyin Alkan, 2014 Yerel seçimlerinde meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru evraklarını ilçe başkanı İlhami Bayrak’a teslim ederek ‘’2014 Yerel seçimlerde bende aday adayıyım’’ dedi.

 

İLHAMİ BAYRAK ‘’HALKIN TEVECCÜHÜ BİZİMLE’’

Yanında hemşerilerinden oluşan bir gurupla Çayırova Saadet Partisi ilçe başkanlığına aday adaylık başvurusunda bulunan Hüseyin Alkan’a ilçe başkanı İlhami Bayrak, övgülerde bulundu. ‘’Kapımız herkese her zaman açık’’ diyen Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak, Çayırova halkının teveccühü bizimledir. Halkımız çayırova için yaptıklarımızı görmekte ve takdir etmektedir dedi.

 

HÜSEYİN ALKAN ‘’BEN GÖREV ADAMIYIM’’

Meclis üyesi aday adayı evraklarını Çayırova Saadet Partisi ilçe başkanı İlhami Bayrak’a teslim eden Hüseyin Alkan, ‘’Ben görev adamıyım. Partim bana ne görev verirse ben onu yaparım’’ dedi. Alkan, ‘’Bizde ayrı gayrı olmaz. Çayırova bizim ilçemiz. Bizler burada yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz. 2014 yerel seçimlerinde Allah nasip eder ve partimizde uygun görür ise meclis üyeliği adaylı noktasında elimden geleni yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki