Ali Yılmaz resmen MHP’li oldu

18 Ocak 2015, Pazar - 18:40

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze Bölgesi Eski Özel Kalem Müdürü Ali Yılmaz gerçekleştirdiği basın toplantısında MHP’ye üye olduğunu açıkladı.

Ali Yılmaz, yaptığı konuşmada, bu Pazar sabahı buraya geldiniz teşekkürler. Bildiğiniz üzere 2002 yılın da kurulan Ak parti’de birçok görevlerde bulunmuştum. Ancak şimdi ülkenin durumu ve yaptıkları hatalardan dolayı istifa etmiştim. İl kongresi var. İl kongresinde Aydın Ünlü’nün listesinde yer alıyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü ise yaptığı konuşmada, 1 Şubat’taki olağan il kongresinde Gebze ile ortak hareket edecek bu kadrolarla siyaset yapacağız. Gebze’de sevilen sayılan kişileri ile yönetimine alarak siyaset yapacağız.  Gebze bugün görevini yapıyor. İnşaları birebir MHP’ye geliyor. En önemlisi bizim için Gebze. Bugün 150 bin oy alabiliyorsak bu çok büyük bir rakam. Çıtamız yüksek ve dört beş vekilden bahsediyorsak artık boş laf değil icraat zamanıdır” diye konuştu.

Ali Yılmaz, acı gerçekler var. Buda vatanın bölünmez bütünlüğüdür. Bugün terör örgütü bize ruhsat sorguluyor. İl başkanının Gebze’de yaşattığı kongre süreci var. Atilla Karataş demokratik hakkını kullandı. Ancak paralelce ilan edildi. Düne kadar bu cemaatle bu kadar içli iken ne oldu da bu duruma gelindi. Doğu ve güneydoğu terör örgütüne peşkeş çekiliyor. Ak parti’nin ilçe gençlik, il gençlik ve özel kalem müdürlüğü yaptım. Ancak iş vatan olursa bunun ötesi yoktur.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki