Ali Toltar’a destek çığ gibi büyüyor

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar’a destekler çığ gibi büyüyor.Sabahın erken saatlerinde başlayan seçim çalışmalarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar dur durak bilmeden sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar geçtiğimiz akşam Karslı Kaya, Bulut, Aslan, Aksu, Topkaya, Suksan, Korkmaz, Karasu, Aras, Koç, Uğurlu ailelerini ziyaret ederek tam destek aldı.
11 Mart 2014, Salı - 12:07

DESTEKLER ÇIĞ GİBİ

Önceki gün akşam ise Karslı Kaya, Bulut, Aslan, Aksu, Topkaya, Suksan, Korkmaz, Karasu, Aras, Koç, Uğurlu ailelerini ziyaret ederek tam destek aldı. Ziyarete Dilovası Belediye Başkan Aday Ali Toltar, İl Başkan Yardımcısı ve ilçe yöneticileri katıldı.

BİR KEZ DAHA AK KADROLAR GELECEK

Gittiği her evde yakın ilgi ile karşılaşan Toltar,"Dilovası kurulduğundan bu yana yapılan hizmetlerin daha fazlası son beş yıllık süreçte AK Parti iktidarı ile yapıldı. 5 yılda AK Kadroların gücü hizmetler ile kendini göstermiştir. Bu hizmetlerin devamı çocuklarımızın geleceği için bir kez daha AK kadroların göreve gelmesi gerekiyor. Bu süreçte bize verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

İSTİKRAR VE HİZMET İÇİN AK PARTİ

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar’a destek verdiklerini açıklayan Karslı aileler,” Dilovamıza daha iyi hizmetler gelebilmesi için Ak Parti’nin tekrar iktidar olması gerekiyor ve bizler Ak Parti’nin İlçemizde ki hizmetlerinin devamı ve çocuklarımızın geleceği için biz AK Parti’deyiz ve tüm gücümüzle destek vereceğiz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki