Akülü Tekerlekli Sandalye Desteği

Akülü Tekerlekli Sandalye Desteği
28 Mayıs 2016, Cumartesi - 22:31

Kartepeli engelli vatandaşların yanında olan ve onlara destek olmaya devam eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ertuğrul Gazi mahallesinde Nazmiye Bilgin’e söz verdiği akülü tekerlekli sandalyeyi teslim etti. 
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan engelli vatandaşların taleplerini kısa sürede karşılayarak onların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Başkan Üzülmez, önceki gün de Ertuğrul Gazi mahallesi sakinlerinden geçirdiği rahatsızlık sonrası yürüme engelli olan Nazmiye Bilgin’e söz verdiği tekerlekli sandalyeyi bizzat teslim etti.
Kartepe Belediye Başkanı Hüsüeyin Üzülmez, “İlçede yaşlı, hasta ve ihtiyaçlı olan vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına tekerlekli sandalyeleri hemşerilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün de rahatsızlığı sonrası tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan Nazmiye kardeşimizin yüzünü güldürdük. Kartepe Belediyesi olarak sosyal belediyecilik hizmetlerimizi geniş bir yelpazede halkımıza sunuyoruz. Belediyenin şefkat elini belediye sınırları içindeki hemşerilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.
Akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan Bilgin de, sosyalleşmesi için ulaşımını sağlayacak yeni akülü tekerlekli arabasına kavuştuğu için başkana teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki