Aktaş;Bizim Derdimiz Ülkemiz.

Çayırova’lı siyasetçiler ülke genelinde kendilerinden söz ettirmeye devam ediyorlar.
23 Aralık 2013, Pazartesi - 20:36

Çayırova’nın ilçe olmasıyla beraber yetiştirdiği siyasetçiler de ülke genelinde kendilerinden söz ettirerek siyasete damga vurmaya devam ediyorlar.

Demokrat  Parti (DP) Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri, Demokrat partinin İstanbul 12. İl Kongresi'ne katılarak partilerine destek verdi.

Demokrat parti Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş ve beraberindekiler haliç kongre merkezinde yapılan İstanbul il kongresine katılarak partililerine destek verdiler. Coşkulu bir atmosferde geçen kongre sonrası Kurban Aktaş genel başkan Gültekin Uysal’la bir görüşme yaparak bölgedeki siyasi hareketlilik hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

 Kongre sonrası eski Cumhurbaşkanı Rahmetli Turgut Özal ve Rahmetli Başbakan Adnan menderesinde kabrini ziyaret eden Aktaş biz sözde değil özde demokratlarız ve İnşallah en yakın zamanda ayağı kalkacağız diyerek  gazetemize açıklamalarda bulundu. Bizler ülkemizin geleceği için çalışıyoruz, hiçbir zaman makam mevki hırsımız olmadı, inandığımız değerlerden hiç ödün vermedik, Bugün burada geçmişte ülkemize çok büyük değerler katan Rahmetli Cumhur başkanımız Turgut Özal ve  Rahmetli başbakanlarımızdan Adnan menderesi ziyaret ettik. Şimdi buradan bir kez daha söylüyorum ülkemizde hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, çünkü gerçek ülke sevdalıları, gerçek demokratlar sahaya indi. Kendi içimizde de kendi dışımızda da inanmadığımız hiçbir şeyi, kalbimizin tasdik etmediği hiçbir meseleyi millet önünde şahsi kaygılarla da siyasi kaygılarla da gelecek beklentileriyle de paylaşmadık."bizim derdimiz ülkemizin ve milletimizin geleceğidir’Dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki