Aktaş Ailesinin Mutlu Günü

18 Mayıs 2015, Pazartesi - 01:03

 

Çayırovanın Sevilen MHP Çayırova Kurucularından Zeki Aktaş Muhteşem Düğünde Dostlarını Ağırladı. Genç Çifti Görkemli Düğünde Sevenleri Yalnız Bırakmadılar.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Uzunyayla ve Aktaş Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Maviş – Şaban Uzunyayla ailesinin güzel kızları Elif ve Saadet – Zeki Aktaş ailesinin yakışıklı oğulları Soner ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırovanın sevilen siması Zeki Aktaş düğün merasimine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde gurup Sadaktın okudukları ilahiler, dualar ve semazen gösterisi ayrı bir güzellik tattı.

İş ve Siyaseti Buluşturan Düğün

Programa Çayırova MHP ilçe başkanı Fatih Kartal ve yöneticileri, Eski Mhp Çayırova belediye başkan adayı İskender Turan, Kocaeli MHP il yöneticileri, Eski Çayırova MHP belde başkanları ve yöneticileri, Kocaeli Milli ittifak SP. Milletvekili adayı Yusuf Aksu, SP. Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak yöneticileri, Çayırova ülkü ocakları başkanı Fatih Kılıç. Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu

Gümüşhanelileri Buluşturan Düğün

Çayırovanın gözde salonu Gümüş düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı. Düğün merasimi, ilahiler, kasideler ve dualar ile devam etti. Yemekler yenildi, herkes birbirini bu düğünde görmenin heyecanını birlikte yaşadılar. Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki