Aksu, Seçimlerin galibi Milli İttifak olacak

09 Mayıs 2015, Cumartesi - 17:16

 

Milli ittifak mensupları Çayırova Saadet partisi İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Tarafından Fırından Cafe Restaurantta Gerçekleşen Kahvaltı Programında Bir Araya Geldiler.

Çayırova’da bulunan STK Başkanları, mahalle muhtarları basın mensupları ve SP Çayırova yönetiminin katıldığı kahvaltı programında yaklaşan 2015 Milletvekili seçimleri konuşuldu.

Programa Milli İttifak Kocaeli Milletvekilli adayları,Hasan Bitmez, Yusuf Aksu, Çayırova SP ilçe Başkanı İlhami Bayrak ve yönetimi, SP Çayırova belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partililer katıldı.

Aksu, Tercihiniz Milli İttifak Olsun

Programda açılış konuşmasını yapan Çayırovanın tek milletvekili adayı Yusuf Aksu programa katılan STK başkanlarına teşekkürlerini sundu. Aksu, yaklaşan milletvekili seçimlerine aralıksız bir şekilde halkımız ile buluşuyoruz. Milli İttifak Allah’ın izni ile ülke genelinde yükselişe geçecek dedi. 2015 seçimlerin galibi Milli İttifak olacaktır. Rahmetli Erbakan Hocamız ve Merhum Muhsin Yazıcıoğlu kalplerimizde her zaman yaşayacaktır dedi. Ülkemizin feraha kavuşması için “Tercihiniz Milli İttifak olsun “sözleri ile  konuşmasını noktaladı.

 

Bitmez, Faiz Batırır Saadet Kurtarır

Kahvaltı programına misafir olarak katılan Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayı Hüseyin Bitmez konuşmasında Rahmetli Erbakan hocamız emekliye işçiye verdiği zam ile hala halkımızın gönlünde taht kurmaya devam etmektedir .Şimdide bakıyoruz seçime giren partilerde bilmem şu kadar zam vereceğiz bilmem şu kadar işçiye zam vereceğiz diyerek vatandaşın aklını çeliyorlar, şimdi buradan sesleniyorum ey partililer şimdiye kadar aklınız neredeydi. Türkiye’de vatandaşın yüzünü güldüren tek bir lider vardı oda Rahmetli Milli Görüş lideri Erbakan’dı dedi. Seçimlerde büyük bir şahlanışa geçeceğiz Milli ittifak iktidara tek başına yükselecektir diyerek sözlerini bitirdi.

Kahvaltı programında sorulara yanıt veren Aksu ve Bitmez, programa katılanlara ayrıca teşekkürlerini sundular.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki