Aksu, Gençliğe yön vereceğiz

30 Mayıs 2015, Cumartesi - 12:08

Kocaeli Milli ittifak Milletvekili Adayı Yusuf Aksu Çayırovalı Gençleri Fırından Cafe Restaurantta ağırladı SP Çayırova İlçe gençlik kolları, Erbakan vakfı gençliği, Anadolu gençlik yönetimi Çayırovalı gençlerin ve basın mensupları katıldığı kahvaltı programında yaklaşan 2015 Milletvekili seçimleri konuşuldu.

Programa Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayı Yusuf Aksu, Çayırova SP ilçe Başkanı İlhami Bayrak, yönetimi, SP Çayırova belediye meclis üyesi Ali Uçar ve çok sayıda gençler katıldı Aksu, Gençlerin Sesi Olacağız Programda açılış konuşmasını yapan Çayırovanın tek milletvekili adayı Yusuf Aksu programa katılan Gençlere teşekkürlerini sundu. Aksu, yaklaşan milletvekili seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde halkımız ile buluşarak devam ediyoruz. İktidarı eleştiren Aksu; yapılan içi boş açılışlar ile milletin gözünü boyuyorlar eğitimdeki yanlışlar ile ülkemizde eğitim sınıfta kalmıştır gençlerimizin önünü kesiyor ekonomi yanlış hamlelerle ile batağın kenarına gelmiş bulunmaktayız diyerek iktidarın yaptığı yanlışları programa katılan gençler ile paylaştı. Aksu, “Halka hizmet hakka hizmet “ anlayışı ile Allahın izni ile Milli İttifak ile ülke genelinde yükselişe geçeceğiz dedi. 2015 seçimlerin galibi Milli İttifak olacaktır. Rahmetli Erbakan Hocamız ve Merhum Muhsin Yazıcıoğlu iki büyük liderlerimizin yolunda ilerliyoruz . Aksu, birlik ve beraberlik mesajları verdiği konuşmasında Gençlere seslenerek tercihiniz Milli İttifak olsun diyerek sözleri ile noktaladı.

 

 

 

Bayrak, Ülkemize Huzur Saadet İle Gelecek Kahvaltı programına katılan gençleri yalnız bırakmayan Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak konuşmasında iktidar partisine seslenerek ülkeyi borç batağına sürüklediniz faiz lobisi almış başını gidiyor diyerek yapılan yanlışların faturası halkımıza kesiliyor ,artık son sözü halkımız sandıkta söyleyecektir diyerek, Türkiye’de vatandaşın yüzünü güldüren tek bir lider vardı oda Rahmetli Milli Görüş lideri Erbakan’dır dedi. Bayrak, Seçimlerde büyük bir şahlanışa geçeceğiz Milli ittifak iktidara tek başına yükselecektir diyerek sözlerini noktaladı. Kahvaltı programında gençlerin sorulara yanıt veren Aksu, Bayrak ve Uçar programa katılanlara ayrıca teşekkürlerini sundular.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki