AKKUŞ YENİ BAŞKAN

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında eski İlçe Başkanı İskender Turan’ın istifasının ardından ilçe Başkanlığına İsmail Akkuş getirildi.
10 Eylül 2013, Salı - 11:31

 Geçtiğimiz hafta sonu bazı ilçe yöneticileri ile birlikte teşkilatta ki ilçe başkanlığı görevinden, aday adaylığı süreci için istifa eden İskender Turan’ın ardından ilçe başkanlığı görevine bölgenin tanınmış esnaf ve siyasetçilerinden, MHP İlçe Teşkilatı Yöneticisi İsmail Akkuş atandı.

Yıllardır bölge siyasetinin içerisinde yer alan ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne çeşitli mevkilerde hizmet veren Akkuş, kendisine verilen bu önemli görevi yerine getirmekten onur duyacağını belirtti. Bugün İl Başkanlığına giderek görev yetki belgesini alacak olan Akkuş, daha sonra MHP İlçe Başkanı sıfatıyla bölge basınının karşısına çıkacak.

2014 Yerel seçimleri öncesinde teşkilatın başında ki isim olacak olan İsmail Akkuş, böylece çok zor ve önemli bir süreci de yönetmiş olacak. Akkuş’un başkanlığında ki MHP Çayırova İlçe Teşkilatı aday adaylığı sürecinde istifa eden teşkilat yöneticilerinin yerine yedek üyelerden atamalar yaparak çalışmalarına devam edecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki