Akkuş veda etti

21 Aralık 2014, Pazar - 13:05

Fatih Kartal’ı desteklediğini beyan etti

Çayırova MHP ilçe başkanı İsmail Akkuş düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında aday olmayacağını yenileyerek Fatih Kartal’ı işaret etti.

Milliyetçi hareket partisi Çayırova ilçe başkanı İsmail Akkuş düzenlediği basın toplantısında herkesten helallik istedi. Makamların gelip geçici olduğunu vurgulayan Akkuş, önemli olan geride hoş bir seda bırakmaktır. Bizler bu davaya gönül vermiş dava erleriyiz. Davaya hizmet etmek sadece makamla olmaz. Bayrağı onurumuzla taşıdık. İnanıyorum ki bizden sonra yönetime gelecek kardeşlerimiz bu bayrağı daha güzel yerlere taşıyacaklar. Kırdığımız incittiğimiz birileri varsa haklarını helal etsinler. Bundan sonrada davamızın neferi olarak İnşallah yolumuza devam edeceğiz diyerek katılan herkese teşekkür etti. Fatih Kartal kardeşimiz bu görevi en iyi şekilde yapacak bu davaya gönül vermiş içimizden birisidir diyerekte Kartal’a destek verdiğini beyan etti.

Ünlü ev ev çalışmaya devam edeceğiz.

Milliyetçi hareket partisi Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü kısa bir konuşma yaparak, İsmail Akkuş ve yönetimine teşekkür etti. Ünlü , Çayırova ilçe teşkilatının Türkiye’nin her yerindeki teşkilatlara örnek model olduğunu söyleyerek Akkuş ve ekibinin başarılı çalışmalarının kendilerini memnun ettiğini belirtti.

Hedefimiz dört milletvekili

Konuşmasında genel seçimlere çok az bir süre kaldığını belirten Ünlü, Ülkücü camianın durmak gibi bir lüksü yoktur, ev ev dolaşacağız, hedefimiz en az üç yüz elli bin civarında oy alarak dört milletvekili çıkartmaktır

 Fatih Kartal’ın ilçe başkanlığı görevini laikiyle yapacak bir duruş sergilediğini sözlerine ekleyen Ünlü, Fatih Kartal kardeşimizi şimdiden tebrik ediyorum İnşallah hep beraber Kocaeli’de Ülkücü bayrağımızı dalgalandıracağız.

Yapılacak kongrelerin ülke için hayırlı olmasını temenni eden Ünlü kahvaltıya katılan herkese teşekkür etti. Toplantıya Eski ilçe başkanı Ercan Aslan, MHP Çayırova belediye başkan adayı İskender Turan, Ülkü ocakları başkanı Fatih Kılıç, İlçe başkan adayı Fatih Kartal ve ilçe yöneticileri katıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki