AKKUŞ: “ OYUNA GELMEYECEĞİZ”

MHP Çayırova İlçe Başkanı İsmail Akkuş, “ İstanbul Esenyurt’ta partimize ve ülküdaşlarımıza karşı yapılan hain saldırıyı tarihe not olarak düşüyoruz. Bu milletin huzurunu bozmaya kalkışanların er geç huzurlukları bozulacaktır. Ülkücü hareketi hiç kimse sokağa çekemez” dedi.
30 Ocak 2014, Perşembe - 17:09

MHP Çayırova İlçe Başkanı İsmail Akkuş geçtiğimiz günlerde İstanbul Esenyurt’ta MHP karşı düzenlenen hain saldırıyı sert bir dille eleştirdi. Açıklamasına , “ İstanbul’da şehit edilen Yusufiyeli Cengiz Ayyıldız’a Allah’tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” diye başlayan Akkuş, “ Ülkücü hareket bu hain saldırıyı tarihe not olarak düşecektir. Bunu hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

DEVLET GÖREVİNİ YAPSIN

Başkan İsmail Akkuş, “ Bu alçakça yapılan saldırı karşısında MHP mensupları başı dik, alınları açık, kalpleri ve gönülleri vatan ve millet aşkı ile dolu söz konusu vatansa gerisi teferruattır desturu ile yüreğine taş basarak tarihe not düşüyorlar” dedi.

Akkuş sözlerine şöyle devam etti:

Türk Milletinin huzuru bozmak isteyen şer güçler 1980 öncesinde olduğu gibi MHP’yi hedef alarak Ülkücü hareketi sokağa çekme gayretine girdiler. Bu ülkenin huzurunu bozmaya kalkışıyorlar. Bu olayların tarafı biz olmayacağız. Devleti idare edenlere sesleniyoruz. Bu olaylara karşı tedbir alsınlar bu olayların arkasında ve önünde kim varsa bulup ortaya çıkartsınlar.

ŞİMDİ KOL KOLA GİRME ZAMANI

Bu yapılan hain saldırı sadece MHP’ye yönelik değil demokrasiye ve tüm siyasi partilere yönelik yapılmıştır. Asıl hedef seçimlerdir.  Önce yerel de artından genel seçimlerde Türkiye’nin iktidarı olmaya hazırlanan MHP ve ülkücü camia hedefinden sapmadan bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

Türk milletine hizmet asıl gayemiz, Türkiye Cumhuriyeti’ni yüceltmek ve hak ettiği noktalara yükseltmek öncelikli isteğimizdir. Şehit versek de bu yoldan caymayacağız. Saldırılarla kuşatılsak da hak ve hakikat yolundan çıkmayacağız. Bütün ülküdaşlarımızın iktidar yolunda saflarını sıklaştırmasını, omuz omuza yürek yüreğe bir mücadele girmesini en önemli cevap olarak görüyoruz. Gün her zamankinden daha çok MHP’ye ve Türkiye’ye sahip çıkma günüdür.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki