Akbulut'tan yeni müdüre ziyaret

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi önceki gün Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Murat Balay'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular
16 Haziran 2014, Pazartesi - 16:42

Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Uyar'ın yerine atanan Murat Balay geçtiğimiz hafta görevine başladı. Görevine başlayan Balay'ın ilk ziyaretçileri AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetim kurulu üyeleri İhsan Şanlı, Fethullah Kocaman, Dilaver Gngör ve Yakup Aksak oldu. 

EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ

Balay'a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Akbulut, Dilovası'nın her geçen gün geliştiğini söyleyerek "Eğitim alanında son yıllarda ciddi yollar kat ettik. Çok ciddi anlamda derslik eksikliğimiz vardı. Son beş yıl içerisinde eğitime yapılan yatırımlarla derslik eksiğimiz büyük ölçüde kapanacak. İçerisnde bir çok okulu barındıracak olan Kocaeli'nin en büyük eğitim komplekslerinden biri Dilovamıza yapılıyor. İnşallah bu yatırımlar sona erdiğinde Dilovamız sizlerinde emekleriyle eğitimde Kocaeli'de daha iyi yerlerde olacaktır. AK Parti olarak biz her zaman eğitime büyük önem verdik bundan sonra da vermeye devam edeceğiz."dedi.

DİLOVASI EĞİTİMDE DAHA İYİ OLACAK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay ise yaptığı konuşmasında "Dilovası benim için çok önemlidir. Çocukluğum Dilovası'nda geçti. Onun için hiç bir zaman Dilovası'na uzak olmadım. Dilovası'ndan ayrılsam da hep Dilovası'nı takip ederdim. Onun için Dilovası'nın eğitimde aldığı mesafeyi de çok iyi biliyorum. Bizim de amacımız Dilovası'nı Kocaeli'de daha iyi sevilere çıkmak olacaktır."dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki