AKBULUT’LA DEVAM

08 Aralık 2014, Pazartesi - 13:35

 

AK parti Dilovası’nda 3. Olağan Kongresi’ni Tavancıl Düğün Salonu’nda gerçekleştirdi. 401 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede ilçe başkanı Osman Akbulut seçilirken, 20 il delegesi de belirlendi.

Kongreye, AKP Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün ve İlyas Şeker, AKP  Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AKP Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, eski Kocaeli Milletvekili Eyüp Ayar,  Dilovası eski Belediye Başkanı Cemil Yaman, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kongrenin Divan Başkanı İl Başkan Yardımcısı Mehmet Uzunoğlu, Divan Başkan Yardımcısı İl Yöneticisi Kubbettin Yalçın, İhsan Şanlı, Divan Kurulu üyeleri ise Dilovası Kadın Kolları Başkanı Güray Artut, Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık oldu.  Osman Akbulut yaptığı konuşmada ‘AK Parti siyasi hayatına başladığı 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize tahadüt ettiği, demokratikleşme, refah toplumu olma ve büyük başarı hikayesinin bir destanı olarak gerçekleştirmektedir. AK Parti demokrasiye ve ülkemizin birlik ve beraberliğine önem vermiştir. Şimdi hedefimiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023’te ikinci atılımı yapmayı hedefliyoruz. AK Parti bir çok yapılamaz denilen icraatı gerçekleştirdi. Ülkemiz insanın geleceğe olan güvenini pekiştirdi. Başlatılan, bitirilen ve devam eden projeler ülkemiz insanına haklı bir güven kazandırdı. AK Partimiz vizyonuyla, misyonuyla ve duruşuyla sadece ülkemizin değil, dünyadaki tüm mazlumların umudu olmuştur’ dedi.

ALİ TOLTAR KONUŞTU 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı konuşmada; ‘Allah bizi teşkilatımızdan ve davamızdan ayırmasın. 13 yıllık iktidarının başlatılan büyük hizmetler ve demokratikleşme süreci için 2015 genel seçimlerinden zaferle çıkabilmek ve yeni anayasa için, Müslüman coğrafyasında dökülen kardeşlik kanının durulması, paralelcilere, şantajcılara fırsat vermemek için, yeni Türkiye yolunda teşkilatlarımızla birlikte çok ama çok çalışacağız. Birileri çok iyi bilsin ki biz bu davadan asla ve asla vazgeçmeyeceğiz. Bugün hizmet bayrağını devreden arkadaşlarımı tebrik ediyor, görevi devralacak arkadaşlara başarılar diliyorum.”dedi. 

DİLOVASI’NI SEVİYORUZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yaptığı konuşmada; ‘Herkes kendisini ifade edecek. Ama ifade usülüyle ifade edecek. Biz Dilovası’nı seviyoruz. Hiçbir konuda asla ve asla umutsuz olmayacağız. Hep pozitif olacağız. Bizim kitabımızda karamsarlık yok. Dilovası’nın gelişmesi için biz ve Dilovası Belediyesi ile birlikte adım adım çalışıyoruz ve çalışacağız.Gebze’den, Dilovası’na girerken, önümüzdeki aylarda direk olarak Dilovası’na gireceğiz. Arıtma tesisi, alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla birlikte, 2015, 2016 ve 2017 yılları Dilovası’nın görüntüsünün değiştiği yıllar olacak. Yeter ki sakin ve sabırlı olalım. Gerisi kolay’ dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM; Osman Akbulut (Başkan), Mahmut Kocabay, A. Osman Küçükkaya, Murat Dursun, Dilaver Güngör, Hamza Şayir, Şemsettin İnalkoç, Nizamettin Sözen, Yavuz Celep, Fazıl Korkmaz, Murat Kara, Saim Karakaya, Kamuran Şahin, Fetullah Kocaman, Sürmeli Dursun, Murat Güldal,Gökmen Deli, Osman Aktaş, Mustafa Şahin, Yasin Akın, Ahmet Turak, B. A. Kübra Turan, Zeynep Başaran, Serap Adıgüzel, Dilek Balcı

İL DELEGELERİ; Osman Akbulut, Ali Toltar, Gülay Artut, Suat Şık, İlhan Yıldırım, Cemil Yaman, Halit Yaşar, Eşref Öner, Ayhan Dursun, Fevzi Karadaş, Faik Cihan, Niyazi Tongaz, İhsan Şanlı, Necati Temiz, Mehmet Pamuk, Enver Aydemir, Şeref Şahin, Erkan Aslan, Alpaslan Artut, Mevlüt Kaya

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki