Akar’dan Hacılara Ziyaret

Akar’dan Hacılara Ziyaret
29 Eylül 2016, Perşembe - 12:58

Meclisin tatil sürecin de Kocaeli de İlçe ilçe mahalle mahalle gezen CHP Kocaeli Milletvekili ve PM üyesi Haydar Akar kutsal topraklarda Hac vazifelerini yapan vatandaşları da ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunuyor.

 

Önceki gün İzmit Kulmahmut Köyü ve Yeşilova da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Haydar Akar’a İzmit Belediye Meclis üyesi Özcan Özer de eşlik etti. Her yıl Hac vazifelerini yerine getiren hemşerilerini ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar bu yıl da kutsal topraklar da Hac vazifelerini yerine getiren vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

HURMA VE ZEMZEM SUYU İKRAMI YAPILDI

İzmit’den kutsal topraklara giderek hac vazifesini yerine getirenleri ziyaret eden Akar, Hacdan dönen hacıların evlerine konuk olarak, 'hayırlı olsun' dileklerini iletti. Akar, Hacılardan kutsal topraklarda yaşadıkları anıları dinleyerek sohbet etti. CHP Belediye Meclis Üyesi İsmail Kamış ve Karaağaç Cami dernek başkanı Mustafa Demiray'ı evlerinde ziyaret eden Akar; Dinimiz de haccın önemli bir yeri olduğuna işaret ederek, Kabul edilmiş bir hac ile dönmenin Müslümanlar için en büyük bayram olduğunu belirterek "Hacılığınızı Allah kabul etsin. Allah’tan hac vazifesini yerine getirmeyi her Müslümana nasip etmesini diliyorum" ifadesini kullandı. Samimi geçen sohbetler de Akar’a teşekkür eden Hacılar ziyaretçilere hurma ve zemzem suyu ikramında bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki