AK Parti’ye sendika ve odaların ziyaretleri sürüyor

17 Kasım 2015, Salı - 12:30

Kocaeli’deki  stk ve oda başkanları yöneticileri ile birlikte AK Parti’yi seçim sonuçlarından dolayı tebrik ziyaretinde bulundu.1 Kasım’da yapılan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinden zaferle çıkan ve 5 aylık bir sürenin ardından yeniden tek başına iktidar olan AK Parti’nin teşkilatlarına yönelik ilimizde bulunan sivil toplum kuruluşları ve odalardan kutlama ziyaretleri devam ediyor.  Gün içinde MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Celal Ayvaz, S.S 5 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Lokman Aydemir, Hak-İş Kocaeli Temsilcisi İdris Ersoy yönetimleri ile birlikte AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı il binasında ziyaret etti. Ziyarette sendika ve oda başkanları AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olmasından dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a ziyaretler Bakkalcılar Odası ve Kocaeli Vanlılar Derneği ile devam etti.

BÜYÜK DESTEK VERDİK

Ziyaretlerle ilgili kısa bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “1 Kasım seçimleri sonrasında AK Parti olarak Kocaeli’den yüzde 56,5 ve ülke genelinde yüzde 49,5 oy aldık. Bunun neticesinde 61 yıl sonra Kocaeli’den en yüksek oy alan parti AK Parti oldu. AK Parti Kocaeli teşkilatları olarak TBMM’ye 7 vekil gönderdik ve güçlü hükümetin kurulmasına büyük destek verdik.

ÖZLEMİŞTİK

Aldığımız başarıdan dolayı stk ve oda yönetimleri bizleri tebrik etmeye geliyor. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri çalışmalarının yoğun temposundan birçoğuyla görüşemedik ve özlemiştik. Bizleri ziyaret etmeye gelen stk ve oda yönetimleri ile müzakerelere devam ediyoruz. Ben bizleri ziyarete gelen ve gelecek olan misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki