Ak Parti’nin Mitinginde Konsept Değişti

15 Ekim 2015, Perşembe - 13:27

Başbakan ve Ak parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla cuma günü Gebze’de gerçekleşecek mitingde konsept değişti.

 

Ankara’daki terör saldırısı sonrası cuma gününe kadar olan tüm mitinglerini iptal eden AKP, cuma günü önce Bursa ardından saat 17.00’de Gebze Cumhuriyet Meydanı’nda miting düzenleyecek.

Ak parti  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partinin mitinglerinin askıya alındığını, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 18 Ekim Pazar gününe kadar miting yapmayacağını bildirerek şu şekilde konuştu; "Cuma günü ve sonrasındaki birkaç mitingimiziyse bir parti mitingi hüviyetinde olmaktan ziyade, rutin takvimi içerisinde, teröre karşı birlik, dirlik ve kardeşlik mitingleri olarak yapacağız" dedi.

Ak parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise, 18 Ekim Pazar günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Gebze’de yapılacak Kocaeli mitingine katılacağını hatırlatarak, “Miting programında bir değişiklik yok. Duyurularımızı ve hazırlıkları yapıyoruz. Miting sonrası İl Danışma Meclisi yapılıp yapılmayacağı henüz belli değil. Mitingte, adaylarla selamla yapılır. Sayıdan çok Gebze Cumhuriyet Meydanı dolduracak kalabalık ve coşkulu olması için çalışıyoruz.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki