AK Parti’nin gündemi seçim sonuçları

04 Temmuz 2015, Cumartesi - 01:36

7 Haziran seçimlerinde tek başına iktidar olmayan ve oy kaybı yaşayan AK Parti’de oluşturulan ekipler illerde toplantı yapmaya başladı. Kocaeli’de Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nuket Totar, teşkilat yöneticileri ile bir araya geldi

AK Parti Genel Merkezi tarafından 7 Haziran seçimlerinin değerlendirilmesi ile ilgili 81 il için kurulan ekiplerden Kocaeli ekibi, il teşkilatının büyük iftarının ardından Antikkapı’da toplantı yaptı. AK Parti’nin Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nuket Totar’ın başkanlığında yapılan toplantıda, seçimde yaşanan oy kaybı ile ilgili değerlendirme yapıldı. Toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılmaması dikkat çekti.

FİKRİ IŞIK KATILMADI

Antikkapı’da Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nuket Totar’ın başkanlığında yapılan toplantıya İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Mehmet Ali Okur 12 ilçenin belediye başkanı ve ilçe başkanı, İl Başkan Yardımcıları ve SKM Başkanı Mehmet Uzunoğlu katıldı. Basına kapalı yapılan toplantıda sadece görüntü alınmasına izin verildi. Bakan Fikri Işık’ı başka programa katılması nedeniyle toplantıya katılmadığı öğrenildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki