AK Partililer’den Kılıçdaroğlu karikatürü

23 Mayıs 2015, Cumartesi - 19:11

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sakarya mitingi sonrası İzmit’e gelecek. Perşembe Pazarı alanında miting hazırlıkları bitti. Alanın karşısındaki binaya asılan Nasreddin Hocalı pankartla AK Partililer, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu Tİ’ye aldı

AK Parti, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ağırladığı büyük miting için Perşembe Pazarı ve çevresini her biri boyu 40 metreye ulaşan vinçlerle donattı. Vinçler, partinin dev bayraklarını taşımak için kullanıldı. Vinçlerin konuşlandığı noktalarda trafiğe kapatıldı. AK Parti’nin Perşembe Pazarı alanının tam karşısında vinçlerle astırdığı dev Nasrettin Hoca karikatürü dikkat çekti. Karikatürde Kılıçdaroğlu’nun noter yerine millete gitmesi gerektiği mizahi yönüyle yansıtıldı.

 

VATANDAŞLAR GÖLGEDE BEKLİYOR

Miting alanına girişler ve çıkışlar sıkı tutuldu. Her mitingde görmeye alışkın olduğumuz esnaf, satış yapması için bu kez Anıtpark Meydanı’na yönlendirildi. Güneşe maruz kalan alana erken girmek istemeyen vatandaşlar Anıtpark Meydanı’ndaki gölgelere sığındı. Miting alanı çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki