AK Partililer pazartesi günü alıyor

AK Parti’den Milletvekili seçilen Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman, Pazartesi günü saat 10.00’da mazbatalarını alacak
07 Kasım 2015, Cumartesi - 13:11

1 Kasım Erken Genel seçimlerinin ardından seçilen milletvekilleri Pazartesi gününden itibaren mazbatalarını almaya başlayacak. AK Parti’den seçilen 7 milletvekili Pazartesi günü saat 10.00’da Adliye binasında mazbatalarını alacak. CHP’den ve MHP’den seçilen milletvekilleri ise Salı ya da Çarşamba günü mazbatalarını alacak. Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alacak olan vekiller ardından TBMM’de yapılacak yemin töreni ile görevlerine başlayacak.

BİRLİKTE GİDECEKLER

AK Parti’den seçilen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Cemil Yaman, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile birlikte Pazartesi günü saat 10.00’da Adliye binasına giderek mazbatalarını alacak. Vekillere destek amacı ile partililerin de adliye binasına gelmesi bekleniyor. Henüz mazbata alacakları gün belli olmayan CHP’den seçilen Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar ve Tahsin Tarhan’ın ise Salı ya da Çarşamba, MHP’den seçilen Saffet Sancaklı’nın da mazbata alacağı gün henüz kesinleşmedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki