AK PARTİDEN MECLİSE ÖZDEMİR DE TALİP

2009'dan beri Ak Parti Çayırova Gençlik Kollarında çeşitli görevler yapan Mustafa Özdemir meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.
13 Ekim 2013, Pazar - 14:55

Geçtiğimiz cumartesi akşamı Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen'e dosyasını teslim eden Özdemir, “ herhangi bir egomuz veya koltuk sevdamız yok. Bu görevi gönülden istiyoruz. Ayrım yapmak sızın tüm Çayırovalıları bir araya toplayarak bir bütünlüğü amaçlıyoruz. Başbakanımızın ustalık dönemine yakışır bir çırak olmayı hedefliyoruz” dedi.

   Ak Parti Çayırova Belediye Meclis Üyeliği Adaylığına adaylığını açıklayan Özdemir, 1986 yılında Sinop’ta doğdu. Uzun yıllardır Çayırova’da yaşayan ve Aile Şirketi olan Özdemir Gurupta Yöneticilik yapan Mustafa Özdemir İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Mezunu. Evli, bir çocuk babası olan Özdemir, Partinin kuruluşundan bu yana gençlik kollarında çeşitli kademelerde görev aldı. Son 4 yıl içerisinde AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanlığında Dış İlişkilerden ve Ekonomi İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Sivil toplum kuruluşlarıyla da yakından ilgilenen Özdemir, 2010 – 2011 döneminde Çayırova Sinoplular Derneği Dernek Başkanlığı görevinde bulundu. 2012 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı Özgürlük Mahallesi Mahalle Yöneticiliği görevlerinde bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki