AK Parti'den çoşkulu tanıtım

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar’ın aday tanıtım programı bugün Dilovası Belediyesi Düğün Salonu’nda yapıldı. Büyük bir çoşkuyla geçen aday tanıtım programına partililer büyük ilgi gösterdi.
09 Şubat 2014, Pazar - 16:17

Aday tanıtım programına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, İl Başkanı Mahmut Civelek, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Dilovası ilçe Başkanı Osman Akbulut,  Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova  Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Çayırova Belediye Başkan adayı Şevki Demirci, Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen meclis üyesi aday adayları, belediye başkan aday adayları ve partililer katıldı.

SALON YETMEDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı İlçe binasından hareket ederek tanıtımın yapılacağı salona çoşkulu vatandaşların eşliğinde geldi. Program öncesi partililere Türk Bayrağı ve turuncu mavi renklerde AK Parti bayrakları dağıtıldı. Partililerin büyük bir çoğunluğu ise programı dışarıdan takip etti. Bakan Işık ve beraberindeki heyet salona büyük bir sevgi gösterisinde girdi. Partililer bayrakları sallayarak salonu şölen yerine çevirdi. Bazı partililer telefonuna sarılarak bu anı ölümsüzleştirdiler. 

BİZİM BİZDEN KİMSEMİZ YOK 

Aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, son zamanlarda yaşanan olaylar hakkında konuşarak, “Bugün gelişmekte ve çağ atlamakta olan ülkemizde son günlerde yaşananlar bizim toplantımızı daha kıymetli kılıyor.  Bu yaşanan gelişmeler bizim bizden başka kimsemizin olmadığını ortaya çıkartıyor. Bizlerde Dilovası teşkilatı olarak sayın Başbakanımızın çizmiş olduğu ilkeler çerçevesinde ilerlememizi sürdürmeye çalışıyoruz” diye konuştu

YAMAN'A TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Akbulut Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’a teşekkürlerini ileterek yaptığı konuşmasında, “Belediye Başkanımız Cemil Yaman’ yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Benden önce görev yapmış olan Sayın İlhan Yıldırım’a ve aday adayı arkadaşlarımıza ilkeli duruşlarından dolayı teşekkür ederim. Genel Merkezimizin talimatı ve Başbakanımızın onayıyla başkan adayı olan Ali Toltar’a teşkilat olarak başarılar diliyoruz. İlçe teşkilatı olarak her zaman yanında olacağız. Sayın adayımız halkımızın teveccühle Dilovası Belediye Başkanı olacağına en yüksek oyla belediye başkanı olacağından inancımız tamdır” ifadelerini kullandı. 

 

YAMAN'DAN DUYGUSAL KONUŞMA

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman aday tanıtım programında duygusal bir konuşma gerçekleştirdi.Alkışlar eşliğinde kürsüye gelen Başkan Yaman, “Bizim kitabımızda makam mevki yoktur bizim derdimiz hizmet sevdasıdır. Dilovası 250 milyondan fazla yatırım aldı. Bunun altında AK Parti var. Büyükşehir Belediye Başkanımız olmasaydı, Başbakanımız olmasaydı bu hizmetler Dilovası’na gelmezdi” dedi.

Bir öz eleştire de bulunan Başkan Yaman, “Size bu dönem içerisinde bir salon kazandıramadım. Bunun için sizlerden özür dilerim.  İnşallah Ali kardeşim bizim başlattığımız Kültür Merkezi'ni ve Kapalı Spor Salonunu tamamlayacak. Bundan sonraki toplantıları oralarda gerçekleştireceğiz.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki