AK Parti’den birlik toplantısı

20 Eylül 2015, Pazar - 22:04

AK Parti Gebze kurucuları Darıca’da bir araya geldi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın daveti üzerine bir araya gelen kurucuların toplantısına AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Cemil Yaman’da katıldı.

KURUCULAR TOPLANDI

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın daveti üzerine bir araya gelen partililer, öncelikle hasret giderirken, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde de bulundular. Darıca Sevki Parkı Restaurant’ta bir araya gelen AK Parti Gebze kurucuları durum değerlendirmesinde bulundular.

CEMİL KARDEŞİMİZİ MECLİSE TAŞIYACAĞIZ

AK Parti Gebze ilçe kurucularını bir araya getiren Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak burada yaptığı konuşmada, “Yaklaşık 13 yıldır AK kadrolar olarak ülkemize, Kocaelimize ve bölgemize önemli hizmetler verdik vermeye de devam ediyoruz. Ülkemizde 13 yılda yapılanları halkımız çok iyi biliyor. Bu hizmetleri devamını istemeyen, ülkemizin gelişmesini istemeyen iç ve dış güçler ülkemiz üzerinde karanlık oyunlar oynamaktadırlar. Biz hizmet sevdalısı, millet sevdalısı kadrolar olarak bu ülkenin, Kocaeli’nin ve bölgemizin gelişmesine her daim katkı sunmaya devam edeceğiz. Bizi kimse engelleyemeyecek. Onun için önümüzde önemli bir 1 Kasım seçimleri var. Bu teşkilatların kuruluşunda onca sıkıntılar yaşayan, emekler harcayan bu ekibin şimdi daha çok sahada çalışma zamanıdır. Bizler yine birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız ve Cemil kardeşimizi meclise taşıyacağız.” dedi. AK

KADROLAR EMİN ADIMLARLA YÜRÜYECEK

Başkan Karabacak’ın ardından konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Cemil Yaman’da yaptığı açıklama da “Bizler bugün bir araya gelerek yine birlikteliğin en güzelini göstermiş bulunuyoruz. Bu organizasyon için Şükrü Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ülkemizde karanlık eller bir takım oyunlar oynamak istiyor. Bizler bunlara izin vermeyeceğiz ve bu ülkenin büyümesine kimse engel olamayacaktır. AK kadrolar ile birlikte büyüyen ve gelişen Türkiye yine AK kadrolar ile emin adımlarla yoluna devam edecektir. Partim bu onurlu görev için bana bir şans verdi. Bizde bu şansı hem ülkemiz hem Kocaelimiz, hem de bölgemiz için en iyi şekilde kullanmak için çalışacağım. İnşallah hep birlikte 1 Kasım’a kadar yoğun bir şekilde çalışacağız ve 1 Kasım sonrası daha güçlü AK kadrolar ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Kirli ellerin ülkemizi karanlığa itmesine izin vermeyeceğiz. Anaların gözyaşlarını daha güçlü bir AK kadrolar ile durduracağız.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki