AK Parti’de, seferberlik’’

AK Parti’de, seferberlik’’
11 Mayıs 2016, Çarşamba - 23:06

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Mayıs Cuma günü ilimizde gerçekleştireceği Kocaeli programı öncesinde teşkilatlarda seferberlik ilan etti.

İLÇE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Mayıs Cuma günü gerçekleştireceği Kocaeli Programı öncesinde tüm teşkilat mensupları yoğun mesai harcıyor. İlçelerden katılım konusunda sürekli bilgi alan Ceyhan, “Dünya liderimiz, Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Kocaeli’de ağırlamaktan onur ve gurur duyacağız. Kocaeli milletin adamını hasretle bekliyor, İnşallah Kocaeli’den Cumhurbaşkanımızı daha moralli uğurlayacağız” dedi. Pazartesi günü Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçe başkanları ile toplantı yaparak çalışmalar hakkında bilgi alan Ceyhan, dün kalan 8 ilçe Başiskele, Derince, Kartepe, Körfez, Kandıra, Gölcük ve Karamürsel başkanları ile bir araya gelerek çalışmaların sıkı tutulmasını gerektiğini ifade etti: “Kocaeli yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gönlünde taht kuracaktır” dedi.

PERŞEMBE PAZAR ALANINDA İNCELEME
İlçe başkanları toplantısının ardından 7. Açılış Bayramı’nın yapılacağı Perşembe Pazar Alanı’nda incelemelerde bulunan Ceyhan, görevlilerden bilgi alarak, “Adına yakışır bir şekilde cuma günü Perşembe Pazar Alanı bayram yerine dönüşecektir. Millet, adamıyla buluşarak hasret giderecek, yine her zaman olduğu gibi Kocaeli, Perşembe Pazar Alanı’nda tarih yazacaktır” dedi. Ceyhan Cuma günü saat 17.30’da tüm Kocaeli halkını bu coşku ve heyecana ortak olmaya davet etti.

GENÇLİK HER ZAMANKİ YERİNDE OLACAK
İlçe Teşkilatları, kadın kolları ve gençlik kolları çalışmalarını yakından takip eden Ceyhan, gençlik kolları yönetim kurulu toplantısına katılarak, gençlerin çalışmaları ve katılımı hakkında bilgi aldı. Ceyhan, “Türkiye siyasetine damga vurmuş Kocaeli gençliğine her zaman güvenim tamdır, inanıyorum ki cuma günü de Kocaeli’nin AK Gençleri mitinge damgasını vuracak, adından söz ettirecektir, bundan önce nasıl coşku ve heyecanla bir arada olduysak bundan sonra da liderimize sonsuz destek verecek, yanında olduğumuzu göstereceğiz. Allah’ın izniyle Kocaeli Gençliği her zamanki yerinde olacak, sizlere güveniyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki