AK PARTİ’DE KONGREYE TEK LİSTE GİRİLECEK

AK PARTİ’DE KONGREYE TEK LİSTE GİRİLECEK
03 Kasım 2016, Perşembe - 14:37

Ak parti teşkilatlarında Mart ayına kadar İlçe kongrelerinin bitirilmesi ve ardından İl kongrelerinin yapılması planlanıyor. Kongrelerde uzlaşı ve istişareye dikkat edilecek. Uzlaşı içerisinde gidilecek kongrelerde birlik ve beraberliğin sağlanması ön planda tutulacak. Kongrelerde Tek liste kararı ve Merkez onaylı yönetim kurulu listesi ince elenip sık dokunacak. Kongrelerde İkinci bir Başkan aday adayı olmayacak.

12 İLÇEDE TOPLANTI YAPILDI

Kongre sürecinin erkene alınmasıyla ilgili olarak teşkilatlarla toplantı yapıldı. Toplantıya İstanbul Milletvekili ve Kocaeli Koordinatörü Osman Poyraz katıldı. Kocaeli’de her ilçe ile ayrı ayrı toplantılar yapan Poyraz’ın kongrelerle ilgili olarak teşkilatların fikirlerini aldığı ve süreç hakkında bilgiler verdiği öğrenildi.

MEVCUTLAR KOLTUĞUNU KORUYACAK GİBİ

Gebze,Darıca,Çayırova ve Dilovası ilçe teşkilatlarında da kongreler için hazırlıkların başladığı gelen bilgiler arasında.Edinilen bilgilere göre Ak parti Gebze ilçe başkanı Hasan Soba,Darıca ak parti ilçe başkanı Muzaffer Bıyık,Çayırova ak parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve Dilovası Ak parti ilçe başkanı Osman Akbulut’un koltuklarını koruyacağı iddia ediliyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki