AK PARTİ TAKİP’TE

Ak Parti Çayırova ilçe başkanı Nazmi Özmen, il başkan yardımcısı Şevki Demirci,ilçe kadın kolları başkanı Fikriye Çelik ve Ak parti ilçe yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
02 Ekim 2013, Çarşamba - 17:15

Gazetecilik mesleğinin kutsal bir görev ve aynı zamanda çok zor olduğunu söyleyen Özmen, bölgemiz gelişiyor, bölge halkının gelişen olaylardan haberdar olması için basınımızın desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Yakıntakip gazetesinin yeni yerinin inşallah bölge halkına hayırlar getireceğine inandığını söyleyen ilçe başkanı Nazmi Özmen, Bölgenin özgürce görev yapan gazetecilere ihtiyacı var olduğunu belirterek gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

Yaklaşan yerel seçimlere de kısaca değinen Özmen sözlerine devam ederek, Ülke genelinde Ak Partiye olan güvenin giderek artığını belirterek, iki dönemdir Çayırova’ya çok büyük hizmetler yaptıklarını vurguladı.

Garibanın guraba’nın parti olarak hep yanında olduk, gerek milletvekillerimiz gerek se partili yöneticilerimiz gece gündüz demeden yıllardır neşesi ve hüznü olan her vatandaşımızın yanında oldular.

Bizler halkımıza nasıl daha hayırlı hizmetler ederiz onun yarışı içerisindeyiz, birlik ve beraberlik içerisinde önümüzdeki yerel seçimlere hazırlanıyoruz. İnanıyoruz ki bu seçimlerde çıtamızı biraz daha yükselterek seçimleri alıp çok daha hayırlı hizmetlere imza atacağız dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş’misafirlerine ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki