Ak Parti Kocaeli'de Sıra Kadınlarda!

21 Şubat 2016, Pazar - 14:17

Ak Parti Kocaeli il ve ilçe teşkilatlarından sonra KBB Kadın Meclis üyeleri koordinasyonunda Kocaeli’ndeki tüm Kadın meclis üyeleri Suriye’deki mültecilere yardım kampanyası başlattılar..

Kadın Meclis üyelerinden savaşın insanlarına yardım kampanyası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Meclis üyeleri koordinasyonunda, Mecliste grubu bulunan tüm siyasi partilerin ve Kocaeli’ndeki tüm ilçelerin meclis üyeleriyle birlikte Hatay’daki mülteciler için yardım kampanyası başlatıldı. Savaş nedeni ile ülkelerinden kopup ülkemize sığınan mültecilerin ihtiyaçlarını karşılamak için başlatılan kampanyada, 2 Mart 2016 tarihine kadar yardımda bulunabilecek.

KADIN MECLİS ÜYELERİ ÖNCÜLÜĞÜNDE

Büyükşehir Belediyesi Kadın Meclis Üyeleri, Suriye’deki savaş nedeni Türkiye’ye gelen mültecilere yönelik yardım kampanyası başlattı. Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde gurubu bulunan siyasi partiler ve ilimizdeki tüm ilçelerin meclis üyelerinin katılımıyla başlatılan yardım çalışması mülteci vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik şekillendi.

İHTİYAÇ MALZEMELERİ

Yardım kampanyasında birinci ve ikinci el giysi, oyuncak ile çocuk bezi, çocuk maması, hijyenik ped, gıda kolisi, tencere, bit ilacı, deterjan, kahvaltılık, konserve (balık-tavuk), türlü konserve, kadın pedi, hasta bezi, mutfak kiti, çadır gibi malzemeler toplanıyor. Toplanan yardım malzemeleri Büyükşehir Belediyesi’nin 42 Evlerde bulunan Soğuk Hava Deposu’na teslim edilebilecek.

İRTİBAT NUMARASI

3 - 4 Mart günlerinde Hatay iline teslim edilecek yardım malzemeleri, imza karşılığında teslim alınacak. Yardım kampanyası bünyesinde merak edilenler hakkında ayrıntılı bilgiler için 0262 335 10 52 ve 0262 318 10 90 numarasından bilgi alınabilecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki