AK Parti Gebze'de Toplandı

AK Parti Gebze'de Toplandı
31 Ekim 2016, Pazartesi - 12:56

AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nın 82’nci Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı, önceki gün gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, "Buradan emniyet ve adli yetkililere sesleniyorum. Gebze’deki mütevelli heyetinde olanlar hala dışarıda" dedi.

Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleşen danışma toplantısına AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Sami Çakır, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve partililer katıldı. Toplantıda divan kurulunun oluşmasının ardından 15 Temmuz'u anlatan slayt gösterisi izlenildi.

SOBA: ALİ POLATLARIMIZ BİTMEZ

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, "Bugün Gebze’deki şehidimizi ebediyete uğurladık. Hain teröristler bayram yapacağımız bir günü yasa çevirdiler. Ama şu bilinmelidir ki Ali Polatlarımız bitmez. Her türlü terör odaklı düşmanların bu ülkedeki emelerinine ulaşmasına izin vermeyeceğiz. Son terörist kalana dek bu temizliği sürdüreceğiz. Ben tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum" dedi. Soba’nın konuşmasının ardından mahalle başkanları adına Hacıhalil Mahallesi Başkanı Mustafa Nuri Uzun bir konuşma yaptı.

KÖŞKER, ÇALIŞMALARIN ANLATTI

AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara ve AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Buket Tatoğlu da birer konuşma yaparak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdiler. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ise yaptığı konuşmada, "Bugün geldiğimiz noktada ilçe de ne kadar güzel bir hizmet verdiğimizi Gebze'nin gelişimi ve değişimi ile görüyoruz. Köylerimiz, mahallerimiz yeni projelerimizle daha da güzelleşecek. Merkez belediye hizmet binaları ile o köyler daha iyi hizmet alacak. Yine köylerde İSU altyapı çalışmaları ve doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Ufak tefek eksiklikler olsa da çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Seçim beyannamesinde ne söz verdiysek hemen hemen hepsini tamamalamak üzereyiz. Büyükşehirden sonra Gebze en büyük bütçeye sahip. Bu ne demek biliyormusunuz? Bütün projelerimizin tamamlanması için hiçbir sorunumuz yok demektir. Ciddi bir yatırım çalışmalarına başlaıyoruz. En büyük projelerimiz çocuklar ve gençler olacak. Onlar için yapacağımız projeleri her şeyin üstündedir" dedi.

YAMAN'DAN İL VURGUSU

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman konuşmasına "82. İl Toplantısı hayırlı olsun" diyerek sözlerine başladı. Bu ifadeye salonda ki partililer tebessümle tepki verselerde, Yaman, "Ben Gebze aşığı birisiyim" dedi. Yaman sözlerine şöyle devam etti; "Türkiye'nin dünü ve bugünü üzerine ekonomik yapısı ortadadır. Kendi halkına sevdalı olan, yola çıkarken kefen giyen Cumhurbaşkanı'nın tek derdinin millet olduğunu herkes biliyordu. 15 Temmuz'da onlar hayatının en büyük hatalarını yaptılar. Demek ki bu hainler Çanakkale'de bu milletin dedelerinin dünyaya nasıl bir ders verdiğini iyi kavrayamamışlar. Ellerinden öperim herkesin. O hainlere attıkları tokat hiç un utulmayacak."

CEYHAN: 15 TEMMUZ'U UNUTMAYACAĞIZ

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise sözlerine"Kahraman Gebze ailesini selamlıyorum" diyerek başladı. Ceyhan, "15 Temmuz gecesi ve sonrası Gebzelilerin nöbetini, mücadelesini en yakından gören bilen bir kardeşim olarak söylüyorum. 15 dakika içinde apar topar gelen Gebze başkanımız, 'Biz buraya geldik ama Gebzeli bizi bekliyor' dedi. Bütün başkanlarımızı ilçelerine bir komutan gibi, bir lider gibi gönderdik. Kefenlerini giyip de meydanlara çıkan Gebzelilere o yüzden kahraman Gebzeliler diyorum. Birileri unutturmaya çalışsada unutmayacağız. Geçmiş darbelerde düzemece mahkemeler gördük. Herkes yine öyle olacak zannetti. Ama şu bilinsin ki bu ülkeye, insanına silah çeken, öldüren, yaralayan hainleri ve bu hainlere destek verenleri tek tek temizleyeceğiz. FETÖ ile bağlantısı olanların başta memuriyet olmak üzere her kesimdeki kişilerin tek tek bağları kesiliyor. Üretilen tüm fitneler amacına ulaşamayacak. Mağdurlar var diyorlar. Eğer bir mağdur varsa ölenlerdir, yaralananlardır. Onların analarıdır, babalarıdır. Bütün teşkilat mensuplarımızdan rica ediyorum. Bu mağduriyet kurgularını yapanlar yine üst aklın senaryosudur. Memur var, emniyet mensubu var, öğretmen var. Toplamda 2bin 200 küsür kişi. Bylokçular var. Ben demiyorum ki 2 bin 200 kişinin kellesi vurulsun. Hem emniyete hem yargıyada sesleniyorum. Bugün Gebzeliye sorsanız mütevellit heyetinde kimler var diye? herkes a,b, c diye sıralar. Hepsi dışarıda. Başka bir üst akıl senaryosu kurdular. Ak Parti'de hiç FETÖ cü yok mu diye ortaya fitne atıyorlar. Burdan söylüyorum. En temiz parti AK Parti'dir" ifadelerini kullandı. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki